Переваги страхування

Сьогодні вся більша кількість людей звертає увагу на страхування майна в СК. Це індивідуальна процедура. Є декілька варіантів збереження цілісності майна – наприклад, депозити, банківські вічка та ряд інших. Але для тих, хто зберігає коштовне майно в будинку, розумне рішення – укласти договір страхування майна.

Як правильно вибрати СК

В першу чергу потрібно обрати надійну та стабільну страхову компанію. Поцікавтеся на офіційних сайтах страхових компаній про розміри виплат у різних випадках і стан справ СК. Також зверніть увагу на умови, які впливають на страховий тариф. До них можуть належати: квартири або будинки, розташовані в несприятливому районі, перший або останній поверх, наявність ґрат на вікнах. І якщо ваша квартира розташована на першому або останньому поверхах, то умовами договору страховий тариф зростає на 10-15%, тоді як додатковий захист у вигляді ґрат на вікнах знижує тариф до 10 і більше відсотків.

Яке майно не підлягає страхуванню:

  • те, яке знаходяться на балансі відомств;
  • аварійні будинки;
  • будівлі, що підлягають знесенню;
  • квартири, в яких немає ремонту, наявні сліди занедбаності тощо.

Що слід врахувати

Страховий тариф може залежати від ряду чинників, наприклад, вогненебезпечності матеріалів об'єкта або наявність протипожежних засобів. Так, якщо ваш будинок побудований з дерева, тариф буде дещо вищим, ніж для кам'яної споруди. Термін страховки теж грає важливу роль: чим він більший, тим дешевше страховка. При укладенні договору обов'язково складіть перелік страхованого майна і докладіть до нього фотофіксацію. Це регулює можливі складнощі в разі настання страхового випадку. Таким чином, страхова компанія може правильно оцінити масштаб завданої вам шкоди.

Пам'ятаєте про те, що обов'язково потрібно написати заяви в правоохоронні органи. У перелік страхованого майна слід включати ті предмети, що можуть бути зіпсовані та мають певну цінність. Наприклад, найчастіше страхують меблі, техніку, інтер'єр, особисті речі. Рідше – килими, штори та елементи декору. В тому випадку, якщо вони мають серйозну матеріальну цінність, їх слід також включити в перелік. Якщо ви хочете бути впевненими в своєму майбутньому - обов'язково страхуйте майно.

googlef3f44d3f0ec0258c.html