Пора року і ризики

Сьогодні страхування майна – один з видів страхування нерухомості, на який є високий попит, тому що з настанням опалювального сезону неприємні несподіванки трапляються все частіше. Чому це відбувається? З настанням холодів прориви теплотраси або водопроводу відбуваються частіше, ніж в теплу пору року. Саме тому останнім часом особливої популярності набули програми страхування майна від нещасних випадків на невеликі суми. Ми йдемо назустріч побажанням своїх клієнтів, які зацікавлені в захисті від збитків саме в холодну пору року, коли найвища вірогідність виникнення аварії в мережі. Що дасть вам страховка:

  • можливість компенсувати втрати;
  • впевненість у завтрашньому дні;
  • гарантію та надійність.

Хто в теремі живе?

Якщо брати до уваги те, що вартість сучасного ремонту, обробки інтер'єру, нових меблів і техніки дуже висока, то у випадку, якщо сусіди завдали вам збитків, є можливість отримати серйозні фінансові неприємності. Саме страхування майна буде найрозумнішим виходом з положення. Власники дач, наприклад, найчастіше страхують у нас такі ризики як стихійні лиха, наприклад, урагани або повені, а також протиправні дії сторонніх.

В подібних ситуаціях, коли стався страховий випадок, фахівці радять діяти негайно і швидко — протягом доби повідомити відповідні служби або органи про проблему. Якщо стався прорив водопроводу, теплотраси, каналізації або стихійне лихо - повідомити в житлові організації, а також МНС.

Як правильно вчинити

Протягом двох діб після настання страхового випадку сповістити про подію страхову компанію. Обов'язково це потрібно зробити в письмовій формі. Ви отримаєте від свого страхувальника рекомендації, які потрібно виконувати неухильно. Пошкоджене майно слід залишити до моменту огляду його представником страхової компанії в тому вигляді, в якому воно є після випадку. Не зайвим буде виконати також фотофіксацію і надати страховій компанії перелік документів, які вказані в договорі. Якщо ви правильно виконаєте всі дії, то у вас не буде жодних проблем з виплатою компенсації — ви зможете привести і квартиру, і своє майно в належний вигляд.

googlef3f44d3f0ec0258c.html