Страхуємо майно

У будь-якої людини в житті можуть статися неприємності. Щоб вберегти себе від можливих проблем, правильним рішенням буде застрахувати своє майно.

Саме страхування майна може відшкодувати отримані збитки або шкоду, заподіяну майну. Ніколи не знаєш, що може стати причиною. Раптовий ураган, некоректна поведінка сусідів або сторонніх осіб, старі комунікації у багатоквартирних будинках - ось далеко не повний перелік умов, за яких зазвичай відбувається пошкодження майна. Саме ці та ряд інших причин можуть призвести до того, що ваш добробут, який наживався не один рік, піде за вітром. Ми пропонуємо покластися в усьому на СК "ЮНИСОН СТРАХУВАННЯ".

Наші переваги

Страхування майна в нашій компанії може захистити від будь-яких фінансових втрат у тому випадку, якщо ваше майно виявиться пошкодженим. Наші переваги:

  • стаж роботи в Україні складає 11 років;
  • ми маємо понад 100 програм страхування, які відповідають усім вашим вимогам;
  • гарантія виплат: статутний фонд СК "ЮНИСОН СТРАХУВАННЯ" складає 100 млн грн.

До об'єктів страхування в нашій компанії відносять:

  • будівлі та споруди;
  • елементи ландшафтного дизайну;
  • обробка приміщень, елементи декору інтер'єру;
  • рухоме майно, яке знаходиться всередині приміщення. До такого відносять: побутову техніку, оргтехніку, особисті речі власників, посуд, скло та ін.

Причини виникнення страхових випадків

Найчастіше за статистикою квартири, будинки та майно наших співгромадян втрачаються унаслідок пожеж, і страхування майна від вогню є одним з найбільш розумних рішень. Частою причиною їх виникнення називають зношеність мереж, зроблені самовільні ремонти з переплануваннями. До інших не менш розповсюджених причин виникнення страхових випадків відносять вибухи газу, стихійне лихо, затоплення, наїзд транспорту та падіння літального апарату. Поліс від СК "ЮНИСОН СТРАХУВАННЯ" дозволяє застрахувати ваше майно без складання попереднього опису та огляду, за спрощеною процедурою.

Напевно вас цікавить, в яких випадках ми робимо виплати за знищене або зіпсоване майно? Відшкодування збитків відбувається в тому випадку, якщо майно було знищене повністю. В такому випадку виплата робиться в повному обсязі страхової суми, вказаної в договорі, але при цьому вона не може бути вищою за оцінну вартість майна. У разі, якщо ваше майно має ушкодження, виплачується відшкодування на відновлення об'єкту.

Ми не в змозі запобігти неприємностям, але ми допоможемо виправити їхні наслідки в найкоротший строк!

googlef3f44d3f0ec0258c.html