Захистіть себе від неприємностей

Об'єктом страхування майна можуть бути інженерні комунікації, обробка та інтер'єр приміщень, меблі, устаткування, побутова і оргтехніка, тощо. Страхування майна передбачає те, що компанія, в якій ви уклали такий договір, відшкодує вам збиток, заподіяний низкою причин. Серед найпоширеніших:

  • пожежа;
  • стихійне лихо;
  • аварії комунікаційних систем;
  • навмисні дії сторонніх осіб;
  • падіння літальних апаратів і ряд інших.

Що потрібно знати

Статистика свідчить про те, що найбільша кількість виплат відбувається внаслідок пошкодження майна пожежею або повінню. Якщо ви власник приватної компанії, то її майно обов'язково має бути застраховане. Існують різні договори і, відповідно, пакети документів для них трохи відрізнятимуться.

Наприклад, якщо ви хочете укласти договір заставного майна, то обов'язково потрібно надати копію договору застави з вказаною вартістю. У випадку добровільного страхування потрібно докласти до пакету документів виписку про майнову вартість. В тому випадку, якщо ви вирішили застрахувати своє майно, ви маєте знати алгоритм дій: що вам слід робити, якщо настав страховий випадок, який пакет документів потрібно надати, як страхова компанія визначає розмір збитку і, нарешті, чому й коли вам може бути відмовлено у виплаті компенсації.

Переваги страхування

Якщо застраховане майно вщент зіпсоване або загублене, страхове відшкодування може бути виплачене відповідно його до вартості на момент укладення договору. Якщо майно виявилося пошкодженим, страхова компанія відшкодовує збиток у розмірі витрат, які необхідні на відновлення майна за цінами, що діють на момент настання страхового випадку. Як бачите, страхування майна – дуже вигідне вкладення капіталу, адже завжди краще бути впевненим, ніж самовпевненим.

googlef3f44d3f0ec0258c.html