ДМС – гарантія довгого життя!

Шукаєте відповідь на питання «Як на довше зберегти своє здоров'я»? Є відповідь! Добровільне медичне страхування. У нашій країні така практика з'явилася відносно нещодавно, хоча західноєвропейські країни вже багато років використовують ДМС. Раніше такої необхідності не було, тому що всі медичні послуги надавалися безкоштовно. Проте зараз майже всі вони платні. А люди не перестають хворіти. Далеко не у всіх вистачає коштів купити дорогі препарати, проходити курси терапії.

Що ж таке ДМС і в яких випадках воно працює?

Добровільне медичне страхування - один з видів особистого страхування, який передбачає отримання безоплатної медичної допомоги в разі потреби. Це ще новинка на ринку страхових послуг, але її популярність досить стрімко набирає обертів. Та це й не дивно, адже запропоновані послуги дуже привабливі для клієнта. Серед них:

  1. Надання безоплатної допомоги в певних лікарнях;
  2. Виділення фінансових коштів на придбання аптечних препаратів (за наявності рецепту від лікаря або інших документів, які підтверджують необхідність використання ліків);
  3. Безоплатні консультації та огляди у кваліфікованих фахівців;
  4. Цілодобова швидка допомога, яка приїде за місцем проживання.

Також додатково можна включити у пакет такі послуги, як надання стоматологічної допомоги, вакцинація та вітамінізація, діагностика онкологічних захворювань та їх лікування, терапія захворювань, які передаються статевим шляхом, і багато іншого.

Як підвид медичного страхування, існує страховка для працівників, яка ще називається корпоративною. Адже кожен начальник несе відповідальність за своїх підлеглих, у його руках зосереджена не тільки якість роботи, а й здоров'я всіх співробітників. Це дуже актуально для тих людей, які працюють на підприємствах з небезпечними умовами праці. Але не буде таке страхування зайвим і для офісних співробітників, адже життєві обставини неможливо передбачити.

Можливі зміни в системі медичного страхування

Українська влада хоче запровадити з 1 січня 2017 обов'язкове для всіх медичне страхування. Планується отримання свідоцтва, за яким клієнт може звернутися у певний медичний заклад для надання допомоги. При цьому платити за неї йому не доведеться, адже всі фінансові витрати покриває страхова компанія.

Згідно з майбутнім проектом такому страхуванню підлягають всі громадяни України, приїжджі, які знаходяться на території на законних підставах, а також особи без громадянства, які проживають в Україні згідно із законом. Це стосується як працевлаштованих громадян, так і безробітних.

Ну а поки даний законопроект не набрав чинності, не втрачайте часу - оформляйте добровільне медичне страхування і будьте спокійними за своє здоров'я та життя.

googlef3f44d3f0ec0258c.html