Особисте страхування та його види

Здоров'я та життя - це те, що неможливо купити ні за які гроші. Нехай ми того і не підозрюємо, але нас щодня супроводжує небезпека: коли неуважно переходимо через дорогу, спотикаємося на вулиці, необережно користуємося гострими предметами, пересуваємося в транспорті, працюємо на підприємстві тощо. Уберегти себе на момент настання такого випадку можна і потрібно, а зробити це можливо за допомогою особистого страхування.

Особливості особистої страховки

Особисте страхування - величезна галузь, яка включає в себе чимало підвидів. Воно поділяється на три великих види:

 1. Страхування від нещасних випадків;
 2. Страхування життя;
 3. Медична страховка.

Але кожен з них містить ще безліч підпунктів. Наприклад, від нещасних випадків можна застрахувати одну людину або групу людей, а також окремо пасажирів, туристів і дітей. Медична страховка розрахована на випадок хвороби, витрат на медичні препарати та на безперервне страхування здоров'я. Що стосується страховки життя, то тут можливе дитяче, пенсійне і довічне страхування, а також змішане.

Обов'язкове особисте страхування для водіїв та пасажирів

Транспорт став невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Ми кожен день пересуваємося на роботу чи на навчання. Хтось їздить на власному авто, хтось на маршрутці, тролейбусі або трамваї. Але мало хто з нас застрахований від нещасних випадків на автошляхах. Бути спокійними на дорозі можна за допомогою обов'язкового особистого страхування. Передбачено такі страхові випадки:

 • смерть;
 • постійна втрата або зниження працездатності;
 • тимчасова втрата працездатності.

Застрахуватися можуть як водії, кондуктори, машиністи, так і пасажири. Але даний вид страховки не поширюється на водіїв громадського транспорту, морських і річкових внутрішніх суден.

Страхувальником в даному випадку виступає перевізник. Саме він надає пасажирам послуги перевезень на різних видах транспорту. Ці умови були встановлені Кабінетом міністрів України ще у 1996 році, але на даний момент вони трохи змінені та доповнені.

Договір також є обов'язковим для осіб, які на законних підставах володіють автомобілями або іншими транспортними засобами, а зокрема для:

 • власників таксопарків і автошкіл;
 • служби швидкої допомоги;
 • приватних перевізників пасажирів;
 • маршрутних таксі;
 • трамвайно-тролейбусних установ;
 • метрополітену.

Особисте страхування від надзвичайних ситуацій на дорозі - ваша надійна опора та захист від непередбачених подій і обставин, які можуть статися при пересуванні на транспортному засобі.

Не руйнуйте своїх планів та не ризикуйте життям - обирайте особисте страхування та будьте захищеними!

googlef3f44d3f0ec0258c.html