Особисте страхування для корпоративних клієнтів

Сучасне особисте страхування працівників на підприємствах вважається однією з найпопулярніших послуг більшості страхових компаній. На даний момент це один із основних методів соціального захисту працівників компанії від нещасних випадків. Суми страхових виплат на кожному підприємстві відрізняється від тих, що отримують з фонду соціального страхування. У цьому випадку вони вищі.

У договорі особистого страхування для робітників підприємств під страховою подією визначається непередбачений випадок, який відбувся під час трудової діяльності на виробництві. Це може бути травма, опіки, обмороження, отруєння хімічними елементами та будь-які інші пошкодження.

Даний вид страхування від нещасних випадків на виробництві може бути обов'язковим або добровільним. Найчастіше обов'язкова форма поширюється на таких корпоративних клієнтів як:

  • водії;
  • працівники відомчої та місцевої пожежної охорони.

Згідно з договором особистого страхування виплата передбачається набувачу вигоди(яким може бути фізична чи юридична особа) з урахуванням ступеня тяжкості отриманих ушкоджень на виробництві застрахованої особи. Для водіїв сума нараховується в межах 100 тис. грн, а для пожежників - еквівалент десятирічного заробітку.

Страхові платежі в цьому випадку складуть 0,18% від страхової суми за кожного водія і 2% від страхової суми в розмірі десятирічного заробітку пожежника.

Багато страхових компаній пропонують програму добровільного страхування працівників підприємства. У цьому випадку дирекція компанії сама визначає всі умови страховки, а саме:

  • список осіб, які підлягають добровільному страхуванню;
  • страхову суму за кожного окремого співробітника;
  • термін дії страхової угоди;
  • список страхових випадків.

Страховий захист може поширюватися лише на діяльність застрахованої особи на виробництві та в побуті. Також можливий повний страховий захист.

Страховий тариф добровільного страхування корпоративних клієнтів складає 0,15% - 1,2% від зазначеної в угоді страхової суми. Якщо підприємство спеціалізується на транспортних перевезеннях, , то доцільно застрахувати як водіїв, так і пасажирів. Тобто у разі ДТП виплата грошових коштів буде проведена всім особам, присутнім на момент аварії в автомобілі.

Розмір страхового платежу буде залежати від марки автомобіля, умов ДТП, кількості застрахованих пасажирів. У 99% виплата проводиться на користь набувача вигоди.

googlef3f44d3f0ec0258c.html