Пенсійне страхування в Україні

Ми так довго працюємо в молодості та смакуємо наперед момент виходу на пенсію, розраховуємо на довгоочікуваний відпочинок, сподіваємося, що можна зробити що-небудь тільки для себе. Комусь, можливо, хотілося подорожувати, хтось мріяв купити будиночок на березі моря і зустріти там старість. Як би не було сумно, але до здійснення мрій в більшості випадків справа не доходить. Але чому так відбувається? Середньостатистичної державної пенсії, яка виплачується в Україні, ледве вистачає на прожитковий мінімум. А ще по необхідності потрібно купувати дорогі ліки. Але ж так хотілося нарешті отримати заслужений відпочинок. Пенсійне страхування допоможе вам втілити мрії в реальність!

Обов'язкове пенсійне страхування

Цей вид страховки є державним і регулюється відповідним Законом України. Страховим випадком є безпосередньо вихід на пенсію та досягнення пенсійного віку, а також настання інвалідності або ж втрата опікуна.

Сума пенсії нараховується виходячи з офіційної заробітної плати, яка проводилася через бухгалтерію протягом усіх робочих років.

Добровільне пенсійне страхування

Суть цього виду страховки в тому, що працівник укладає відповідний договір зі страховою компанією та виплачує внески. По досягненню пенсійного віку страхова компанія починає виплачувати клієнтові пенсію. Особливість добровільної страховки в тому, що ви самостійно можете визначати розмір майбутньої пенсії.

Види пенсійної страховки:

  • довічна щомісячна додаткова пенсія;
  • щомісячна пенсія на визначений строк;
  • одноразова виплата.

У разі смерті пенсіонера виплату отримують його спадкоємці. Договір набуває чинності з моменту його підписання. Є також пропозиції для громадян, які працюють за кордоном.

Ще один приємний бонус - разом з добровільним пенсійним страхуванням ви отримуєте захист життя до настання пенсійного віку.

Таким чином, якщо ви хочете, щоб ваша мрія про безтурботну старість нарешті здійснилася - покваптеся оформити договір добровільного пенсійного страхування вже зараз!

googlef3f44d3f0ec0258c.html