Подорожуйте безпечно!

Під час подорожі ми пізнаємо оточуючий світ, вивчаємо культури різних народів, знайомимося з людьми і переживаємо нові емоції. Тому з подорожами у нас асоціюються лише найприємніші відчуття. І рідко ми замислюємося над тим, що під час поїздки можуть трапитися непередбачувані обставини, які вплинуть на наше здоров’я. Аби вберегти себе від таких випадків, ми пропонуємо вам медичне страхування для подорожуючих як Україною, так і за кордоном.

Від чого залежить вартість страхування?

Вартість страхування залежить від:

  • програми;
  • тривалості (можуть бути від 1 дня до 1 року);
  • віку того, хто страхується;
  • мети поїздки.

То як все-таки оформити страхування так, щоб у потрібну хвилину на нього можна було покластися? Давайте розбиратися.

Вибір страхової компанії

Сьогодні в Україні існують десятки страхових компаній, які готові запропонувати свої послуги. Часом обрати одну з них не так просто. Щоб не схибити, треба розуміти специфіку їхньої роботи.

Безумовно, жодна страхова компанія не може розмістити свої представництва в усьому світі. Тому треба придивлятися не до власне контори, а до тих, з ким вона співпрацює (так звані асистанські компанії). Звісно, варто віддавати перевагу широко відомим міжнародним компаніям. Однак, наприклад, для поїздки до європейської країни можна зробити поліс у будь-якій страховій, акредитованій посольством.

Тип страхування

Визначившись із компанією, уважно роздивіться запропоновані види страхування. Найменш вартісний варіант (приблизно 20-40 гривень) – так званий стандарт, що покриває тільки невідкладну допомогу. Радимо брати страхування класом вище (від 100 гривень), які найменшою мірою змінюються в ціні, але суттєво відрізняються в плані запропонованих послуг.

Як користуватися

Найчастіше детальний інструктаж вам надасть консультант, але у разі необхідності наші поради стануть вам в нагоді.

Якщо ви відчуваєте проблеми зі здоров’ям, потрібно зателефонувати асистанській компанії, контакти якої вказані у полісі, та пояснити ситуацію. Та, у свою чергу, зв’язується з найближчою від вас клінікою, домовляється про прийом і телефонує вам.

У разі якщо вам необхідна невідкладна медична допомога, ви можете викликати швидку або вирушити до найближчої лікарні. Але вам доведеться сплатити за лікування власним коштом. Зберігайте усі чеки та квитанції – і тоді після приїзду усі витрачені кошти страхова компанія має повернути.

Найголовніше: страховий поліс потрібний в першу чергу вам, адже медицина за кордоном, особливо в Європі, надзвичайно дорога. Бажаємо вам приємних подорожей і відсутності необхідності застосовувати свою страховку!

googlef3f44d3f0ec0258c.html