Страхування під час поїздки за кордон. Особлива увага.

Відсутність страховки - відсутність гарантій. Якщо ви перебуваєте за кордоном і потрапили в ситуацію, при якій вашому здоров'ю було завдано шкоди, наявність страхового поліса заощадить вам чимало коштів, нервів і часу. Не секрет, що медичне обслуговування за кордоном дорожче, і навіть просте звернення до лікаря може серйозно вдарити по гаманцю. Заощаджуйте, подбавши про оформлення медичної страховки задовго до виїзду за кордон.

Види

Від чого залежить сума туристичного страхового поліса? Від:

  • страхової суми;
  • країни дії договору;
  • терміну перебування;
  • програми страхування.

Доба дії страхового поліса сьогодні коштує приблизно 15-30 гривень. Стандартний туристичний поліс включає екстрену допомогу, стаціонарне лікування (за необхідності), стоматологічну допомогу (зняття гострого болю), транспортування хворого або репатріацію тіла на батьківщину. Екстремальні туристичні поліси (активний відпочинок, заняття спортом) коштують не набагато дорожче. Не варто обманювати страховика, бажаючи знизити вартість страховки. Слід попередити про планування екстремальної поїздки. В іншому випадку страховик має право відмовитися оплачувати витрати на лікування.

Правило 24 годин

Якою б не була програма туристичного поліса, страховик не може гарантувати автоматичної виплати за відсутності доказів витрат на лікування. По-перше, страховик повинен бути слідкувати за хідом вашого лікування. Зазвичай його інформує асистуюча компанія, в яку потрібно звернутися протягом 24 годин з моменту настання страхового випадку. Слід бути готовим до оплати медичних послуг на місці, особливо якщо мова йде про екстрену ситуацію. Ці витрати будуть покриті на батьківщині.

Вибір поліса

Перед зверненням в страхову компанію з'ясуйте, чи має вона акредитацію в країні, в яку ви плануєте їхати. Уважно читайте умови договору. Так, максимальні виплати по страховому випадку складають 30 або 50 тисяч євро. Однак субліміт окремо взятої ситуації зазвичай в рази менше. Страхова компанія не зобов'язана витрачати на вас всі гроші, якщо вдалося врегулювати ситуацію з мінімальними витратами. Звертайте увагу на такі пункти, як кількість днів перебування в стаціонарі, розмір франшизи.

Тільки після того, як ви ознайомитеся з усіма умовами договору і вважатимете їх прийнятними для себе, підписуйте договір. Будьте впевнені в своїй безпеці за кордоном.

googlef3f44d3f0ec0258c.html