Новини ринку страхування

2017
2016
2015
23 листопада
«Бляховози» під ударом
Автовласники, що придбали автівки на литовських чи польських номерах, не мають права звернутися до поліції в разі викрадення своєї автівки
14 вересня
Оприлюднено дані провідного українського оператора протиугінних систем Benish GPS про статистику спроб викрадення автомобілів
Найбільше нештатних ситуацій, що вимагають втручання служб правопорядку, виникає вночі (з 0 до 3 години), а також в ранковий і передобідній час
12 червня
Пожежа небезпечна і сусідам
Щоденно в Україні в середньому виникає 146 пожеж, матеріальні втрати від яких складають майже 20 мільйонів грн.
17 травня
Як уникнути ДТП на дорозі
Кілька порад від експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», як знизити ризик настання дорожньо-транспортної пригоди.
9 березня
Інтернет речей. 7 розумних технологій майбутнього, які стали реальними вже сьогодні.
Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» розглядають технічні новинки, що можуть не лише запобігти небезпекам і зробити життя суттєво комфортнішим, але й дозволять істотно заощадити на комунальних платіжках.
21 лютого
Дешевий - не означає доступний
Незважаючи на порівняну дешевизну українського бензину, він є найменш доступним для населення серед усіх європейських країн.
21 листопада
5 правил підготовки автомобіля до зими: поради експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».
Завдяки раптовому потеплінню з вулиць позникали снігові кучугури. І, поки зима взяла невеличку паузу, пригадаємо за допомогою експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» основні правила підготовки автомобіля до зимових умов.
17 жовтня
Небезпека мокрої дороги: 5 порад від експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» з кермування на осінніх дорогах.
Мокра дорога є джерелом підвищеної небезпеки для автомобілістів. Як знизити аварійність на мокрому асфальті –експерти СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» діляться своїм досвідом.
4 жовтня
5 найкращих обігрівачів повітря
Найближчим часом обіцяють істотне похолодання, тому варто подбати про безпечний та ефективний спосіб нагріву повітря в приміщенні.
22 серпня
5 найкращих екскурсій на свято
Бажаєте вирватися з гамірного міста і цікаво провести святковий день на цікавій екскурсії? Вам стануть в нагоді поради експертів компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».
18 липня
5 моделей пилососів для вашого дому: який краще обрати?
Останнім часом полиці магазинів рясніють різними моделями пилососів. Але як обрати найкращу техніку, яка найповніше відповідатиме вашим потребам? Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дають кілька порад з цього приводу.
14 липня
10 львівських фестивалів, які варто відвідати
Львів цілком заслужено здобув славу туристичної столиці України. Старовинне місто береже історію і завзято творить нові міфи та легенди, до яких охоче долучаються сотні туристів з різних країн.
13 липня
10 порад для тих, хто збирається в подорож по Україні
У розпалі пора відпусток, а отже, у багатьох із нас попереду – приємні клопоти, пов’язані з літнім відпочинком. Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дадуть кілька порад, які, сподіваємося, стануть у нагоді при плануванні довгоочікуваної подорожі на українські курорти, попит на які дедалі зростає.
12 липня
8 способів врятувати автомобіль від спеки
Повертаються спекотні дні – отже, варто згадати, яким чином можна врятуватися від гарячого літнього сонця без шкоди для власного здоров’я чи автомобіля. Вашій увазі – кілька порад від експертів СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».
31 березня
Як і де українцям отримати страхову виплату за три доби?
ЯК І ДЕ УКРАЇНЦЯМ ОТРИМАТИ СТРАХОВУ ВИПЛАТУ ЗА ТРИ ДОБИ? 31 березня За 2015 рік компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» врегулювала майже втричі більше страхових подій, ніж рік тому - 13 757 випадків. Найчастіше йшлося про виплати за договорами добровільного медичного страхування (ДМС - 13273 випадки). Також українці зверталися в компанію з приводу виплат за договорами страхування КАСКО (240 випадків), медичних витрат (115 випадків) і ОСЦПВ (101 випадок). Всього за минулий рік клієнти компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» отримали виплат на загальну суму 18,4 млн грн. Це на 75% більше, ніж у 2014 році. Найбільше виплат - 8 млн гривень - було здійснено за договорами страхування КАСКО. Ще 7,3 млн. грн. було виплачено за договорами ДМС. За договорами ОСЦПВ постраждалим було компенсовано 1,9 млн. грн. Рівень виплат СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» склав 50,8%, що значно вище, ніж в цілому по ринку (33,7%). При цьому в першу чергу СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» приділяє увагу питанням швидкості здійснення страхових виплат, особливо, коли йдеться про виплати за договорами ДМС. Такий підхід до роботи вже дає свої позитивні результати: як свідчить статистика компанії, переважна більшість страхових подій (65%) було врегульовано протягом 1-3 днів. Для порівняння: рік тому за термін, що не перевищує 3 дні, було врегульовано 49% страхових подій. Ще по 23% страхових подій час очікування виплат склав 4-7 днів. В цілому середній термін здійснення виплат в компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» в минулому році становив 4,5 дні. Таким чином «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» в черговий раз підтвердила високі стандарти обслуговування клієнтів. При цьому на початок 2016 року в компанії немає заборгованості з будь-яких договорів страхування, всі взяті зобов'язання виконані в повному обсязі. За словами Голови Правління СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Олександра Кареліна, на цей рік в компанії ставлять на меті зберегти високі показники оперативності та своєчасності виконання зобов'язань за договорами страхування - питома вага високоліквідних активів компанії складає 68,6%, а фактичний запас платоспроможності у 26 разів перевищує нормативний показник, розрахований відповідно до вимог Закону України "Про страхування" - він становить 140,2 млн. грн. Великі ризики «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» перестраховані за договором облігаторного перестрахування, лідером якого є одна з найбільших європейських перестрахувальних компаній - SCOR, а також за договорами факультативного перестрахування. Це є додатковою гарантією виконання компанією взятих на себе зобов'язань. «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» - універсальна страхова компанія, яка має ліцензії на право здійснення діяльності по 27 видах страхування. Її статутний капітал складає 100 млн грн. До травня минулого року компанія працювала під брендом "Юнісон-Гарант".
18 вересня
Як обирати туристичний поліс?
Цікавитесь як правильно вибрати туристичний поліс? Читайте статтю з рекомендаціями страховиків по вибору страхового поліса для туристів — ugic.com.ua.
15 вересня
АСП захищається від чиновників
Аграрний страховий пул затвердив новий статут. Зараз документ знаходиться на узгодженні в Антимонопольному комітеті України.
14 вересня
100 років впевненості
Вперше повітряне судно було застраховане в 1915 році в компанії Allianz. Так було покладено початок цілому напрямку страхового бізнесу.
9 вересня
Страховий бізнес - проти
Мова йде про внесений депутатами БПП проект про зміну Закону Про ОСЦПВ. Пропоновані зміни стосуються в основному підвищення розмірів страхових сум.
4 вересня
Збір страховиків
Представники страхового ринку, кредитних спілок, банківського сектора, інвестиційного бізнесу та недержавних пенсійних фондів зустрінуться для обговорення нагальних проблем.
3 вересня
Гроші закінчуються
Виплата вкладів банків-банкрутів в Україні під загрозою? Читайте статтю про долю грошей вкладників «Дельта Банку» — ugic.com.ua.
31 серпня
Український туризм 2015
Цікавитесь підсумками туристичного сезону 2015 в Україні? Читайте статтю про тенденції розвитку ринку страхування туризму — ugic.com.ua.
25 серпня
В Україні подорожчає ОСЦПВ
Збільшення лімітів за нанесення шкоди потерпілому, причини підвищення вартість страхового поліса ОСАЦВ.
18 серпня
Введення системи штрафних балів на дорогах України
Паралельно з введенням на наших дорогах автофіксації правопорушень починає діяти система штрафних балів, які кожен рік будуть нараховані усім без винятку водіям, і зніматися у разі скоєння ними різного роду порушень ПДР, зафіксованих на камеру.
10 серпня
Агрострахування в Україні вимагає нового концептуального підходу
Агрострахування в Україні на цьому етапі в умовах економічної кризи проходить складний шлях свого становлення. Парадокс галузі полягає в тому, що вона розвивається швидкими темпами, проте збільшення об'ємів продукції, яка підлягала страхуванню, не відбувається. Найбільш часте пояснення ситуації, що склалася, полягає у відсутності концептуального підходу до того, як повинна формуватися галузь сільгосппродукції, а ресурс, закладений ще в попередні періоди, вже вичерпався і вимагає негайного оновлення.
3 серпня
"Зелена карта" - нововведення з початку 2016 року
Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) проінформувало про остаточний перехід з початку 2016 року на нове свідоцтво страхування "Зелена карта". Ця форма свідоцтва спеціально розроблена з метою автоматизації роздруку пакету документації полісу міжнародного страхування з негайним внесенням усіх даних про умови надання страхування в ЦБД МТСБУ
20 липня
Нацкомфінпослуг планує збільшити межі по ОСАГО удвічі
У Нацкомфінпослуг було прийнято рішення провести підвищення вдвічі суми відповідальності за договорами ОСЦПВ. Тепер виплати за шкоду майна в ДТП збільшуються до 100 000 грн , виплати за заподіяну шкоду здоров'ю - до 200 000 грн.
6 липня
Страхування громадянської відповідальності квартиронаймачів. Міф або прийдешня реальність?
Усіх власників або орендарів квартир в найближчому майбутньому очікує обов’язкове страхування нерухомого майна. Народний депутат України Сергій Мартиняк зареєстрував у ВР проект закону № 2402. Контроль над виконанням законопроекту покладається на керівників багатоквартирних будинків. На думку експертів раніше жовтня документ на розгляд сесії ВР не потрапить.
googlef3f44d3f0ec0258c.html