Чи легко заправити авто на автошляхах України?

 На основних трасах заправки різних брендів зустрічаються доволі часто, і заправитися на них не є значною проблемою. Проте є місця на карті України, куди автомобільна цивілізація поки не квапиться – і знайти якісний бензин буває дуже важко. Втім, клієнтам «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», які застрахували свої автомобілі по КАСКО, в такому випадку стане в нагоді картка технічного асистансу, яка передбачає можливість доставки пального. http://unison-insurance.com.ua/ru/fizichnim-osobam/strahuvannja-transportnih-zasobiv/

Портал azs.uapetrol.com підготував карту автозаправок найбільших мереж АЗС України. І, хоча ця карта доволі неповна (принаймні, один з наших експертів не знайшов на ній заправок найбільшої мережі, на яких заправляється сам), уявлення про концентрацію АЗС вона дає вичерпну.

Найбільші мережі АЗС вдосталь представлені у великих містах – тож до найближчої заправки по магістральній трасі вам доведеться їхати не дуже довго. Безпосередньо траси також непогано покриті заправками – хоча навіть на Варшавській трасі (Київ – Ковель) можна протягом 50 км не побачити жодної заправки – наприклад, на ділянці від Клавдієва до повороту на Малин.  

Справжньою terra incognita для українських мереж АЗС є Полісся. Жодної брендової заправки ви не зустрінете в околицях райцентру Іванків на Київщині. В бік Києва найближча заправка буде аж в Лютежі (50 км – БРСМ), на захід – приблизно така ж відстань до Малина, а в бік Овруча – лише в Народичах. Тож, вирушаючи на північ Київщини, подбайте про повний бак заздалегідь. Житомирщина поблизу Овруча та Олевська краще забезпечена заправками, проте з мереж тут представлена тільки ANP.

Не надто багато заправок і на півночі Хмельниччини – хоча від Старокостянтинова до Тернополя можна залити якісне пальне на заправках WOG в Теофіполі та Ланівцях.

Не перевантажені автозаправками і бескидські перевали. На основній трасі Київ-Чоп не буде жодної заправки від Сколе до Воловця. А від Самбора до Сваляви (а це близько 200 км) взагалі не позначено жодної «брендової» АЗС.

googlef3f44d3f0ec0258c.html