Українські олімпійці – під надійним захистом компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»

Національний Олімпійський Комітет України уклав договір на страхування Олімпійської збірної України на ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро з компанією «Юнісон Страхування». Згідно з угодою, застраховані всі члени офіційної делегації - спортсмени, тренери, медики, функціонери федерацій і НОК, які вирушили до Бразилії.
 
За словами голови правління «Юнісон Страхування» Олександра Кареліна, в момент підписання договору його переповнювала гордість за причетність до головного спортивного заходу чотириріччя.
 
«Я захоплююся нашими спортсменами, які відправляються на це найбільше спортивне свято сучасності. За кожним спортивним успіхом - довгі роки самовідданої праці атлетів, їх наставників, а також спортивних функціонерів, які забезпечують всі необхідні умови для вдалих виступів. На Олімпіаду збираються кращі з кращих: найсильніші атлети, видатні тренери та фахівці. Спорт об'єднує людей по всьому світу, незалежно від кольору шкіри, національності, віросповідання або життєвої філософії. Мільярди телеглядачів чекають радісних звісток зі спортивних арен, на яких їхні співвітчизники борються за честь і славу своєї країни», - зазначив Карелін.
 

«Юнісон Страхування» працює на ринку з 2004 року. Компанія має ліцензії на право здійснення страхової діяльності по 27 видах страхування. Статутний капітал компанії станом на 1 липня 2016 складає 100 млн. грн.

Протягом останніх років компанія систематично виступала офіційним страховиком спортивних делегацій України на найбільші світові спортивні форуми, в числі яких - зимова Олімпіада-2014, а також Перші Європейські Ігри, що проходили минулого літа в Баку.

googlef3f44d3f0ec0258c.html