Ціни на українську нерухомість продовжують знижуватися.

Як повідомляє портал UBR.ua, влітку традиційно знижується активність на ринку нерухомості. Відповідно, навіть не зважаючи на незначне зміцнення гривні та зниження облікової ставки НБУ, попит на квартири не зріс, відповідно, ціни на житло продовжили падіння.

 

Середня цінова пропозиція в Києві в липні становила 1228 доларів за квадратний метр нерухомості. Продаж квартир найбільш активно йде в найнижчій ціновій категорії – до 30 тисяч доларів (майже половина від загального обсягу угод).

 

При цьому, найбільше впали ціни на однокімнатні квартири – на 3,6%. На 2- та 3-кімнатні квартири ціни впали на 2,5%. В той же час, ціни на 4-кімнатні квартири лишилися майже без змін.

На ринку Києва з’явилися пропозиції продажу квартир за, здавалося б, нереальною ціною – 8,5 тисяч доларів. За цю суму вам запропонують крихітну квартиру-студію загальною площею менше 16 метрів з поєднаним санвузлом і душовою кабінкою. Звичайно, перевагою такого мінімалізму будуть невеличкі комунальні платежі – проте, жити тут навіть удвох навряд чи буде комфортно. А зважаючи на те, що будинок матиме 25 поверхів, він може перетворитися на справжній людський «мурашник».

Ціни за квадратний метр такого житла стартують від 11 тисяч гривень (тобто, приблизно 450 доларів) за метр. До речі, за програмою експрес-страхування житла компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» можна обрати страхову суму за 1 квадратний метр житла від 5 до 15 тисяч гривень, що, відповідно, повністю покриватиме ринкову вартість квартири разом з майном, що знаходиться всередині. http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/

Проте, очевидно, що такі помешкання можуть купуватися під подальшу здачу квартир, адже оренда житла в Києві завжди має сталий попит.

googlef3f44d3f0ec0258c.html