5 найкращих екскурсій на свято

З власного досвіду наші колеги - працівники СК "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ" порадили найбільш цікаві екскурсійні маршрути, якими можна вирушити на власному автомобілі у вихідний.

1. Біла Церква – Олександрія

Дендропарк «Олександрія» поєднує унікальні природні та архітектурні пам’ятки. Історія парку розпочинається з 1793 року, коли польський магнат Браницький побудував його на честь своєї коханої. Над створенням парку працювали найкращі європейські скульптори та паркові архітектори того часу.

 

 

2. Умань – Софіївка

Ще один незвичайний ландшафтний парк, зі ставками, мальовничими скульптурами та незвичайними будівлями. За свою красу парк Софіївка здобув світову славу!

 

 

 

3. Чернігівщина – Качанівка

Національний заповідник «Качанівка» знаменитий тим, що в ньому свого часу бували Шевченко, Гоголь, Врубель, Репін. Саме в Качанівці народився задум опери «Руслан і Людмила» у композитора Глінки. Величний палац оточує прекрасний парк зі ставками та віковими деревами.

 

 

4. Житомирщина – замок Радомисль

Про замок Радомисль ми згадували в нашому рейтингу найкращих замків України. В цьому замку зібрана одна з найбільших колекцій домашньої ікони. Довкола розташований парк, де є водоспади та місточки, що поєднують паркові острівці. Відвідувачам запропонують також поспостерігати за виготовленням паперу на середньовічній папірні за древніми технологіями.

 

5. Чернігів

Давній Чернігів, що веде свою історію з княжих часів, сповнений пам’яток історії та архітектури давніх часів та середньовіччя. Тут є величні собори та монастирі, фортечні укріплення та старовинні печери.

 

 

Звичайно, це далеко не повний перелік цікавих місць. Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» згадували і величний Канів з Тарасовою горою, і давні козацькі міста Батурин та Чигирин, і ландшафтний парк в селі Буки Сквирського району, окрасою якого є знаменитий круглий фонтан, що був перенесений сюди з Майдану Незалежності в Києві…

Тож ми бажаємо вам приємних вражень від подорожі – і не забудьте, вирушаючи в дорогу,  застрахувати своє авто в компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»! 

googlef3f44d3f0ec0258c.html