Бажаєте записати дитину в басейн? П’ять корисних порад від СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»

З початком навчального року у багатьох батьків виникає бажання віддати дитину на плавання. Такі заняття зміцнюють здоров’я дитини і сприяють її фізичному розвитку.

Прес-служба СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» опитала співробітників компанії і підготувала п’ять корисних порад для тих, хто віддаватиме дитину в басейн.

  1.  
  2. 1 Рівень басейну.

На сьогодні цінові пропозиції щодо вибору басейну доволі різноманітні. Є платні спортивні центри («Спортлайф», «Планета Спорт»), є спеціалізовані спортивні заклади (басейн ЦСК ЗСУ, Палац підводного плавання), є басейни при вишах та школах, і, зрештою, є позавідомчі спортивні заклади. Поцікавтеся, наскільки завантажені басейни, який там рівень охорони, як дотримуються гігієнічні вимоги. Дуже важливо – які групи займаються в цьому басейні, адже навряд чи буде комфортним заняття на одній доріжці початківців та професійних спортсменів.

 

 

  1. 2 Наявність груп підготовки дітей.

Зазвичай, в басейнах діти тренуються у складах спеціально сформованих груп, з урахуванням рівня підготовки дитини. Поцікавтеся, чи є у басейні, який припав вам до смаку, спеціалізовані дитячі групи, та яка їхня наповнюваність. Покваптеся – адже формування таких груп зазвичай триває до середини вересня. Познайомтеся з тренером, поспілкуйтеся з ним – адже саме тренер відповідатиме за безпеку Вашої дитини під час занять.

 

 

  1. 3 Розташування басейну.

Намагайтеся, щоб басейн був недалеко від школи або дому, і дитині було зручно до нього добиратися. Обов’язково підкажіть дитині, що осінні дні стають прохолодними, тому варто тепліше вдягатися, ретельно сушити голову і уникати перебування на протязі чи під вітром.

 

 

 

  1. 4 Екіпірування та медобстеження.

Зазвичай, той, хто хоче займатися в басейні, повинен отримати довідку від педіатра про відсутність шкірних хвороб та протипоказань щодо занять плаванням. Таке обстеження варто пройти, аби зрозуміти, чи не зашкодять дитині додаткові фізичні навантаження.

Також для занять плаванням необхідні плавки або купальник, плавальна шапочка, гумові капці (адже мокра підлога слизька й небезпечна), мочалка, мило та рушник. Окуляри для плавання можна придбати за бажанням. З одного боку – в багатьох басейнах воду знезаражують хлоруванням, і така вода подразнює очі. З іншого боку – підгонка окулярів потребує часу, і зазвичай вони тільки завдають клопоту в басейні.

  1. 5 Страхування.

Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» в цьому питанні були одностайними: перш, ніж віддати дитину до басейну – укладіть договір особистого страхування! Це можна зробити без зайвого клопоту в нашому інтернет-магазині 

 

P.S. Дізнатися про адресу та умови занять в басейнах міста Києва можна за посиланням 

googlef3f44d3f0ec0258c.html