7 порад, як підготувати квартиру до зими

Ми зібрали поради експертів компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», як підготувати вашу квартиру до зимових холодів. Сподіваємося, ці поради стануть вам у нагоді.

 

  1. 1. Оптимізуйте роботу систем опалення.

Якщо є можливість – замініть старі радіатори на більш ефективні. Простежте, аби працівники Вашої керуючої компанії або ЖЕК вчасно провели перевірку стану будинкових систем опалення. Заміну батарей бажано зробити до початку тестувань будинкових мереж, які зазвичай здійснюються в середині жовтня.

У будь-якому разі, варто розмістити за батареями спеціальні тепловідбиваючі екрани з фольги. Таким чином, усе тепло йтиме в помешкання. Також не захаращуйте батареї, щоб меблі та речі не заважали вільному надходженню тепла до кімнати.

 

  1.  
  2. 2. Утепліть стіни та підлогу.

Оптимальним варіантом є зовнішнє утеплення стін пінопластом або іншими теплозберігаючими матеріалами. Для підлоги краще використовувати килим або ковролінове покриття. Також варто перевірити стан стін та підлоги і зашпаклювати усі щілини.

 

 

  1.  
  2. 3. Утепліть вікна.

Якщо у Вас стоять пластикові вікна, перевірте стан гумового ущільнювача. Пошкоджений ущільнювач замініть. Щілини між вікном та підвіконням або стіною варто зашпаклювати силіконом, або заклеїти скочем. Дерев’яні рами вікон слід ретельно заклеїти, для чого використовуйте спеціальні поролонові смужки на клеєвій основі.

 

 

 

 

  1. 4. Утепліть двері.

Якщо є можливість, встановіть додаткові двері в тамбурі та коридорі. Перевірте, наскільки щільно прилягає дверне полотно, чи не утворюються щілини. Для утеплення та ущільнення дверей можете так само використовувати поролонові смужки.

 

 

 

 

 

  1. 5. Утепліть під’їзд.

Усі спроби утеплити квартиру можуть виявитися марними, якщо не утеплений під’їзд. Якщо в під’їзді погано зачиняються двері чи вікна, або є розбите вікно – звертайтеся зі скаргою до керуючої компанії чи ЖЕКу.

 

 

 

 

  1. 6. Перевірте стан електричних мереж.

Взимку значно зростає споживання електрики. Тож, якщо навіть незначні навантаження на мережу «вибивають пробки», взимку ця проблема тільки загостриться. Замініть несправні або малопотужні "пробки" на більш сучасні, також замініть застарілу проводку. Придбайте інфрачервоний обігрівач або конвектор, який допоможе вам у сильні холоди.

 

 

  1.  
  2. 7. Застрахуйте квартиру.

Погіршення погодних умов, підвищене навантаження на електричну мережу, масове використання несправних електроприладів, самовільне перепланування будинкових мереж, неякісні ремонтні роботи – все це може призвести до пошкодження Вашої квартири. Найбільш надійний спосіб убезпечити себе від додаткових непередбачуваних витрат – укласти договір страхування в надійній компанії. Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» радять застрахувати не тільки власну квартиру, але й відповідальність перед власниками сусідніх приміщень. Деталі – в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/

googlef3f44d3f0ec0258c.html