5 порад для безпечної осінньої їзди

Для кожної пори року характерні певні особливості, що впливають на манеру водіння. Раніше ми розглядали правила безпечної їзди влітку. Тепер експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» поділяться особливостями осіннього кермування.

  1. 1. Перевірте стан покришок.

Вологий асфальт та опале листя погіршують тертя. Саме тому варто замінити покришки зі стертим протектором, що не здатні забезпечити якісне зчеплення з дорожнім покриттям. Пам’ятайте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі є значно довшим, до того ж, на опалому листі можливий рух юзом. Також тримайте напоготові комплект зимової гуми – іноді істотне похолодання настає вже з початку жовтня, і тоді ви втратите багато часу в черзі на шиномонтажі.

 

  1. 2. Перевірте системи підігріву та обдуву.

Однією з найбільших небезпек в осінній період є надмірна зволоженість повітря. Від перепаду температур ззовні автомобіля та всередині, вікна впрівають, і видимість значно погіршується. Щоб запобігти цьому, варто постояти кілька хвилин з увімкненою системою обдуву вікон.

 

  1.  
  2.  
  3.  
  4. 3. Замініть щітки склоочисників.

Ці щітки мають спеціальні гумові насадки, які з часом зношуються. Очисники, що недостатньо щільно прилягають до вікон, неспроможні якісно видалити дощові краплі, що погіршує видимість, і може спричинити аварійну ситуацію.

 

  1.  
  2.  
  3. 4. Будьте обережні під час дощу.

Рухаючися дощовим містом, зважайте на пішоходів. Перед калюжею бажано зменшити швидкість, щоб не забруднити перехожих. Також зважайте, що потрапляння автомобіля в калюжу може призвести до потрапляння води в систему кермування, і вивести її з ладу (так званий «гідроудар»).

 

 

 

  1. 5. Застрахуйте автомобіль.

За статистикою, на осінь припадає пік кількості зареєстрованих ДТП. Страхування КАСКО допоможе уникнути неприємних наслідків чиєїсь недбалості або власної необережності. Подробиці – на нашому сайті. До того ж, усі застраховані отримують в подарунок карту технічного асистансу, що передбачає надання низки додаткових послуг – таких, як доставка палива, заміна колеса, підзарядка акумулятора, буксирування до місця ремонту. 

googlef3f44d3f0ec0258c.html