5 правил підготовки заміського будинку до зими

Минулого разу ми розповідали про те, як підготувати до зими власну квартиру. Сьогодні експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» поділяться своїми думками з приводу того, як найкраще підготувати до зими дачний будиночок, який на зиму залишається без догляду.

 

1. Домовляємося про нагляд.

Залиште свої контакти охоронцям дачного кооперативу або сусідам, які зможуть періодично наглядати за Вашим будинком. В разі чого, вони матимуть можливість оперативно зв’язатися з Вами. Якщо в будинку залишаються цінні речі – поставте його на сигналізацію, або принаймні сховайте цінності так, щоб їх не було видно через вікно – і, відповідно, не виникало бажання залізти всередину.

 

 

2. Перевірте гідроізоляцію будинку.

Якщо взимку в будиночку ніхто не житиме, збереженням тепла особливо перейматися не варто – на відміну від надмірної вологості. Перевірте, чи не протікає дах під час дощу, та чи не з’явилася на стінах пліснява. До настання холодів у вас ще є час усунути ці недоліки. Особливо зверніть увагу на підвал – адже якщо там накопичується волога, то після весняних паводків будинок може затопити.

 

 

3. Подбайте про пожежну безпеку.

Перевірте справність димарів. По можливості, викиньте легкозаймистий мотлох як з будинку, так і з господарських приміщень. Обов’язково відключіть електроживлення (наприклад, викрутіть пробку на електричному щитку).

 

 

4. Підготуйте водопровідні комунікації.

Якщо до будинку підведений водопровід, перед консервацією на зимовий період обов’язково злийте воду з системи. При сильних морозах вода в трубі замерзне, що може призвести до розриву труби. Перекрийте вхідний вентиль водопроводу – тоді навіть в разі аварії на будинкових комунікаціях, це не призведе ані до серйозного залиття, ані до надмірного витрачання води. Те саме стосується і наявних водоводів та насосів біля колодязя – від’єднайте їх та за можливості сховайте в безпечному місці.

 

 

5. Застрахуйте будиночок.

Це – найбільш дієвий захист на випадок непередбачуваних збитків. Укладіть договір страхування в нашому інтернет-магазині.

googlef3f44d3f0ec0258c.html