5 найкращих обігрівачів повітря

Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» висловили свою думку щодо того, який обігрівач є найбільш якісним, економічним та безпечним.

  1. 1. Плівковий обігрівач.

Це нове покоління обігрівачів представляє собою дві щільні плівки, між якими проходить опалювальна нитка з вуглецевого волокна. Прилад оформлюється у вигляді панно розміром приблизно 1 кв. м. і кріпиться до стіни. Він значно економніший, порівняно з іншими видами нагрівачів (споживає лише 0,4 – 0,5 кВт/год), і найбільш безпечний – поверхня нагрівається лише до 70 градусів, тож користувач убезпечений від опіків. Також плівковий обігрівач дуже легкий. До переваг плівкових обігрівачів можна віднести і невисоку ціну – від 400 грн., хоча дизайнерські моделі з використанням декоративного оздоблення можуть коштувати кілька тисяч гривень.

 

 

 

  1. 2. Конвектор (тен).

Це обігрівач, в основу дії якого покладена потужна циркуляція повітря через нагрівальний елемент. Сучасні конвектори дуже естетичні, можуть вироблятися як в настінній версії, так і з можливістю встановлення на підлогу. Потужність нагріву регулюється термостатом – тож при достатньому нагріві повітря вимикається автоматично. Проте, конвектор споживає багато енергії – до 2 кВт, і коштує від 800 грн. Також цей прилад доволі вибагливий – наприклад, слід уникати того, аби забирачі повітря були прикриті речами.

  1.  
  2.  

 

 

  1. 3. Інфрачервоний обігрівач.

Доволі популярний тип обігрівачів, який дозволяє майже миттєво відчути тепло. Проте, суттєвим недоліком цих приладів є вузька направленість дії – решта приміщення, на яку не направлений обігрівач, лишатиметься холодною. Також варто відзначити високу температуру поверхні (можна обпіктися), а також те, що прилад пересушує повітря в зоні своєї дії – особливо це стає помітно, якщо проспати під його променями цілу ніч. Найпростіші моделі коштують від 500 грн., більш якісні – від 1000 грн. Але споживання енергії у таких приладів істотне – від 1,2 до 2 кВт/год.

  1.  
  2.  

 

  1. 4. Масляний обігрівач.

Старий звичний масляний обігрівач працює за принципом батареї опалення. Всередині приладу є мінеральне масло, що швидко нагрівається, за рахунок чого нагрівається також металевий корпус. Сучасні прилади мають високий ступінь протипожежного захисту, а також не спалюють кисень і не створюють неприємного запаху через спалення пилу. Проте, такі обігрівачі дуже важкі та громіздкі; вони нагріваються до високої температури (понад 100 градусів) і можуть попсувати речі чи меблі довкола себе. Коштують такі прилади від 500 до 1500 грн., типові моделі споживають від 1,5 до 2 кВт/год.

  1.  

 

 

  1. 5. Термовентилятор.

Термовентилятор за принципом дії схожий на конвектор, але більш простіший. Він проганяє повітря через розжарену спіраль, завдяки чому потужний потік нагрітого повітря швидко поширюється по кімнаті. Цей прилад зазвичай дуже компактний, а останні моделі навіть обладнані функцією вимикання при перекиданні. Найпростіші моделі коштують від 200 грн. Проте, вони сушать повітря, а пил, що потрапляє всередину, може викликати неприємний запах. Сучасні моделі споживають від 1,2 кВт/год, більш старі – від 2 кВт.

 

 

 

 

У будь-якому випадку, зважайте на те, що обігрівачі створюють додаткове навантаження на електричні мережі. Це може призвести до вимикань електрики або короткого замикання. Тож страхування квартир стає нагальною потребою. Укласти договір страхування майна можна швидко та недорого в нашому інтернет-магазині.

googlef3f44d3f0ec0258c.html