5 правил підготовки автомобіля до зими: поради експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

1.    Шини.

Взимку їзда на «зимовій гумі» обов’язкова. Не забувайте час від часу перевіряти тиск в шинах, особливо перед далекою дорогою. Оптимально накачані шини не тільки забезпечують якісне зчеплення, але й зменшують витрати палива. При перевірці зважайте на те, що при низьких температурах тиск падає, тож його контроль краще здійснювати на вулиці. Також не забувайте перевіряти тиск у «запасці». В жодному разі не використовуйте різні шини (з різним малюнком протектора, різної жорсткості чи розміру), тому що це істотно впливає на керованість авто.

 

 

 

2.    Електрика.
Перевірте справність фар та інших освітлювальних приладів. Замініть несправні дроти та зношені свічки запалення. Дбайте про те, щоб у Вас завжди був повністю заряджений акумулятор. Якщо він старий, подбайте про його вчасну заміну. Бажано возити з собою «прикурювач» для можливості завести автомобіль від зовнішнього джерела.

 

 

 

3.    Внутрішні системи авто.
Перевірте справність гальмівної системи. Відчуття при гальмуванні повинні бути звичними, без механічних перешкод чи сторонніх звуків. Перевірте, чи не пошкоджені трубки та ремені. Стежте за тим, аби мастила та охолоджуючої рідини було достатньо. Використовуйте омиваючу рідину, адаптовану до низьких температур. Особливу увагу приділіть справності системи опалення, яка на зимовій дорозі стає життєво важливою і гарантує комфортну експлуатацію авто. 

 

 

4.    Особиста безпека.
Перевірте вміст аптечки, оновіть прострочені препарати. Стежте за кількістю палива в баку (бажано тримати бак заповненим не менше ніж наполовину, і про всяк випадок мати запасну каністру в багажнику). Зважайте на погіршену видимість взимку – це стосується як Вас, так і Вашого авто – тож на одяг краще прикріпити світловідбивні смужки (катафоти), або використовувати спеціальний жилет. Також світловідбивні смужки бажано прикріпити на авто, особливо коли воно припарковане на вулиці. Також стежте за тим, щоб з Вами постійно був заряджений мобільник, куди варто записати телефони аварійних служб.

 

 

 

 

5.    Страхування.
Найбільшої впевненості на дорозі надає поліс страхування. Не забудьте перед початком важкого зимового сезону укласти договори страхування автомобіля КАСКО та «автоцивілки» - це можна зробити, зокрема, в нашому інтернет-магазині.

googlef3f44d3f0ec0258c.html