П’ять найцікавіших новорічних київських фестивалів грудня

Грудень - традиційна пора передноворічних клопотів і підготовки до свят. Повсюди панує передсвяткова атмосфера, проводяться веселі заходи для дітей та дорослих.

Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» поділилися своїми планами щодо новорічних фестивалів, які вони планують відвідати.

IWCK Charity Bazaar

ЩО: благодійний різдвяний ярмарок за участі посольств.

ДЕ: м. Київ, НСК Олімпійський

КОЛИ: 3 грудня.

В унікальному різдвяному ярмарку беруть участь посольства іноземних держав, 38 з яких вже підтвердили свою участь. Кожна країна представлена своїм стендом, на якому гості можуть придбати унікальні товари, які привозяться спеціально до ярмарку, а також скуштувати національні страви країни. Усі кошти, отримані від продажів, спрямовуються на різноманітні благодійні проекти - на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей, що потребують допомоги. 

СКІЛЬКИ: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей старших 6 років.

 

Урочисте відкриття «Зими на ВДНГ».

ЩО: відкриття зимового сезону в найбільшому виставковому центрі країни.

ДЕ: м. Київ, ВДНГ

КОЛИ: 10-11 грудня.

До послуг відвідувачів – ковзанки, снігові гірки, атракціони та кінотеатри. В павільйоні №10 працюватиме лекційна зона, де в ігровій формі дітей навчатимуть фізиці, хімії та астрономії. Вируватиме ярмарок, гості матимуть пригоститися у фуд-зоні та відвідати льодовий палац. Сімейний атракціон «Гуляндія», гойдалковий та мотузковий парк, а також контактний зоопарк зроблять сімейний відпочинок незабутнім.

СКІЛЬКИ: Вхід вільний.

 

"Свято Подарункiв"

ЩО: найбільший фестиваль новорічних подарунків.

ДЕ: м. Київ, парк Пушкіна, пр. Перемоги, 40-б

КОЛИ: 24-25 грудня.

Найширший асортимент новорічних подарунків на будь-який смак. 2600 кв.м. виставкової площі, понад 300 брендів! Свято подарунків - це чудова нагода зустрітися з друзями та близькими, провести час разом, згадати яскраві моменти, підняти настрій!

СКІЛЬКИ: Вхід вільний.

 

Різдвяний Кураж Базар

ЩО: весела різдвяна «барахолка».

ДЕ: м. Київ, арт-завод «Платформа», вул. Біломорська, 1а.

КОЛИ: 10-11 грудня.

Любителів новорічного шопінгу чекають на різдвяній барахолці Кураж Базар.

Святкова атмосфера - хлопавки, глінтвейн, новорічні пісні та поцілунки під омелою – поєднається з традиційною метушнею передноворічного ринку, де можна буде придбати колекції новорічних іграшок, теплий одяг, милі шапочки та оригінальні подарунки на день Святого Миколая. Родзинкою свята буде можливість придбання вінтажних новорічних іграшок.

СКІЛЬКИ: Вхід платний - 50 грн.

 

VI Cвято Новорічної Іграшки

ЩО: Фестиваль новорічного настрою.

ДЕ: м. Київ, Центр Української Культури та Мистецтва, вул. Хорива, 19-В

КОЛИ: 3 - 30 грудня.

Організатори фестивалю обіцяють зробити справжню Новорічну казку! Організатори обіцяють виставку старовинних та сучасних ялинкових іграшок, майстер-класи із створення іграшок, концерти та вистави, показ новорічних мультиків, ярмарок подарунків.

СКІЛЬКИ: Відвідання заходу – безкоштовне.

 

Бажаємо вам натхнення та гарного настрою в останній місяць року. На думку наших експертів, найкращим подарунком буде страховий поліс від компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», який ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

googlef3f44d3f0ec0258c.html