Сім порад експертів щодо підготовки комерційної техніки до зими.

Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» вже ділилися своїми думками, як підготувати до експлуатації взимку особистий автомобіль. Цього разу, вашій увазі ми пропонуємо кілька порад щодо підготовки до зимового періоду комерційної техніки.


1.    Контролюйте якість пального.
Як правило, комерційні авто працюють на дизельному паливі. Поширеною помилкою є спроба використовувати паливо, призначене для літнього часу – при низьких температурах воно гусне, а парафін, що міститься в ньому, може вивести з ладу фільтри та паливну систему авто. Якщо ж в баку залишилося літнє пальне – варто скористатися спеціальною присадкою. Також бажано тримати паливний бак максимально заповненим, щоб не утворювався конденсат.

 

 

 

2.    Перевірте стан акумуляторів.
Взимку на електричну мережу авто припадає значно більше навантаження, тому справний акумулятор – життєво необхідна річ. Варто перевірити стан акумулятора, і, якщо він старий або має ознаки зношеності чи пошкоджень – його краще замінити на новий.

 

 

 

3.    Перевірте стан колес та покришок.
Стан колес для важких автомобілів є ще більш критичним, ніж для легковиків. Передивіться, чи не занадто сильно зносився малюнок протектору; якщо так – покришки потребують якнайшвидшої заміни. Для підвищення ступеню тертя в снігову погоду та ожеледь використовуються спеціальні протиковзальні ланцюги, якими обмотуються колеса. Особливо використання ланцюгів виправдано у гористій місцевості.

 

 

4.    Переконайтеся у справності системи опалення.
Використання автомобілів в довгих поїздках неможливе без створення комфортної температури для водія. Тому обов’язково переконайтеся в справній роботі системи опалення. Також радимо встановити на радіатор спеціальну зимову шторку, і при досягненні середньодобової температури нижче + 5С, перевести заслінку забору повітря двигуна в зимовий режим.

 

 

5.    Замініть паливні фільтри.
Рекомендуємо замінити паливні фільтри і, по можливості, встановити підігрівач фільтра, якщо його немає. В дизельних двигунах паливний фільтр зазвичай має відстійник, в якому збирається вода. При замерзанні вона може блокувати надходження палива до двигуна, тому не забувайте час від часу зливати воду з відстійника.

 

 

 

6.    Використовуйте зимові витратні матеріали.
Використовуйте витратні матеріали, адаптовані для роботи в зимових умовах (мастила, рідина для склоомивача та ін.). Літні рідини на морозі гуснуть, що може вивести з ладу внутрішні автомобільні системи. Якщо нема можливості замінити стару рідину, використовуйте спеціальні добавки (наприклад, до рідини склоомивача можна додати спирт).

 

 

7.    Застрахуйте автомобіль.
Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» вважають найбільш надійним способом убезпечити автомобіль на зимових дорогах – укладання договору страхування КАСКО та автоцивілки. Детальніше – на нашому сайті.

googlef3f44d3f0ec0258c.html