5 причин, чому застраховані за договорами медичного страхування хворіють менше.

Особи, застраховані за договорами ДМС, хворіють в середньому на 3 дні менше, ніж ті, хто не має такого поліса. Такі результати показало дослідження, проведене Управлінням медичного страхування СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Ми звернулися до експертів з медичного страхування, аби вони розповіли, з чим пов’язана така тенденція.

На думку начальника відділу особистого страхування Альони Ковальчук, є п’ять причин, які пояснюють це.

 

 

 

 

  1. 1. Застраховані не зволікають з отриманням медичної допомоги.

З появою перших симптомів застуди (найпоширеніша причина непрацездатності взимку), або іншого нездужання, застрахована особа, як правило, одразу звертається до лікаря. Незастраховані, в свою чергу, зволікають з таким рішенням, намагаючись «переходити» нездужання на ногах; і йдуть до лікаря, коли одужати вже остаточно не вдається. Зволікання призводить до того, що людина починає лікуватися на більш важкій і запущеній стадії хвороби, яку вилікувати важче.

 

  1.  
  2. 2. Застраховані отримують допомогу в більш комфортних умовах.

Застраховані мають змогу обирати лікувальний заклад на свій розсуд (наприклад, такий, що розташований найбільш зручно до їх місця роботи). Особливо це актуально для приїжджих з інших міст, для яких кожне відвідання лікарні перетворюється на бюрократичний марафон. Час прийому призначається заздалегідь, і людина не марнує час у чергах – цей принцип діє навіть в державних лікувальних закладах, де для обслуговування застрахованих осіб виділяються найкращі кабінети та найдосвідченіші лікарі. За трудовим колективом може бути закріплений лікар-куратор, який здійснить прийом просто в офісі – якщо людина занедужала на робочому місці.

 

  1.  
  2. 3. Застраховані не заощаджують на лікуванні.

При призначенні ліків, у пацієнта може виникнути спокуса заощадити на ліках, і або повністю відмовитися від придбання призначених медикаментів, або придбати лише частину з них. В той же час, застраховані отримують призначені ліки в аптеці; їх оплачує страхова компанія – тобто, у людини просто нема резонів відмовлятися від призначеного курсу лікування чи змінювати його.

 

  1.  
  2.  
  3. 4. Застрахованим не призначають зайвих чи непотрібних ліків.

Процес призначення ліків контролюється як представниками асистансу, так і з боку страхової компанії, згідно із затвердженими протоколами лікування хвороби. Таким чином, виключається імовірність призначення дорогих, але неефективних або просто зайвих препаратів, в призначенні яких терапевта зацікавлюють фармацевти. Це саме стосується і призначення препаратів «розкручених» фармацевтичних брендів, які мають ту саму діючу речовину, що й більш дешеві аналоги.

 

  1.  
  2. 5. Профілактика захворювань серед застрахованих.

Зазвичай, програми страхування передбачають низку профілактичних заходів, надаються застрахованим особам. Зокрема, йдеться про щеплення, вітамінізацію, забезпечення імуностимулюючими препаратами. Таким чином, імунітет застрахованих осіб зміцнюється, завдяки чому він стає більш здатним до опору вірусам та бактеріям.

 

 

 

Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» приймає на страхування трудові колективи від 7 осіб. ДМС – це вагома складова системи соціального захисту працівників. Ми готові надати вичерпну консультацію та розробити програму страхування індивідуально для кожного колективу. Подробиці – на нашому сайті.

googlef3f44d3f0ec0258c.html