В Києві сталася масштабна аварія на теплотрасі

В Голосіївському районі столиці сталася масштабна комунальна аварія. При проведенні планових випробувань магістрального водогону під тиском, труба дала тріщину. В результаті стовп ґрунту і води піднявся до 7 поверху, пошкодивши кілька припаркованих автівок і розбивши віконні шибки в довколишніх будинках, а також утворивши величезну яму.

За свідченням очевидців, діаметр пошкодженого водогону сягає 80 см. За кілька десятків хвилин воду перекрили, і комунальники приступили до усунення наслідків аварії.

Зазвичай, випробування комунальних мереж не супроводжуються настільки масштабними аваріями. Проте, комунальники запевнили, що всім потерпілим збитки будуть відшкодовані.

Зверніть увагу, що у теплу пору року активізується робота комунальників. Замінюються старі труби, а мережі опалення і водопостачання випробовуються під тиском. В зоні особливого ризику – старі зношені комунікації.

А щоб не залежати від можливостей та доброї волі комунальників, укладіть договір страхування майна та транспортних засобів. Як бачимо, небезпека на них може чатувати будь-коли…

googlef3f44d3f0ec0258c.html