Оприлюднено дані провідного українського оператора протиугінних систем Benish GPS про статистику спроб викрадення автомобілів

Оприлюднено дані провідного українського оператора протиугінних систем Benish GPS про статистику спроб викрадення автомобілів.

Найбільше нештатних ситуацій, що вимагають втручання служб правопорядку, виникає вночі (з 0 до 3 години), а також в ранковий і передобідній час (з 6 до 12-тої).
При цьому, найчастіше охоронна система спрацьовує на відкриття дверей, капоту або багажника (понад 50% усіх випадків). Другою за поширеністю причиною є удар або нахил автомобіля. А от від’єднання акумулятора і натискання тривожної кнопки зустрічаються не дуже часто.

Серед автомобілів «середнього» класу найбільш «неспокійними» є «Toyota» - кожен п’ятий виклик поліції пов’язаний із зазіханням на «голкове вушко». Другим за небезпечністю автобирендом є «Renault» - 13%.

Так само, бренд «Toyota» є популярним у зловмисників і серед преміальних брендів. Причому спроби «потурбувати» «Лендкрузери» так само становлять п’яту частину від усіх інцидентів. На другому місці – «Лексуси». Трійку найбільш ласих для злодіїв авто брендів замикає «Мерседес».

Гарантовано убезпечити свій автомобіль від угону ви зможете, уклавши договір страхування. Телефонуйте 3-624-624, або замовляйте поліси в інтернет-магазині ugic.com.ua!

googlef3f44d3f0ec0258c.html