Як уникнути падінь при ожеледиці?

Цього року зимова погода радує своїм розмаїттям. Після майже бабиного літа, подарованого нам груднем, прийшли новорічні хурделиці та різдвяні морози, які незабаром змінилися відлигою. Проте, синоптики вже попереджають про чергову хвилю холодів.
Різкі зміни температури, що супроводжуються щедрими опадами, призводять до ожеледиці. Як наслідок - на вулиці стає слизько, зростає ризик впасти та отримати травму.

Тож давайте розглянемо основні правила, як убезпечити себе від травм на слизькій дорозі.

Перш за все, потурбуйтеся про належне взуття. Бажано, щоб воно мало рифлення, що поєднує дрібний малюнок з великим. Проте дуже часто протектор взуття забивається снігом, і ковзання стає неминучим. В складних погодних умовах використовуйте спеціальні насадки-снігоступи, які продаються в супермаркетах. Дехто радить намазати підошву клеєм та постояти на піску, аби пісок приклеївся і покращував зчеплення з дорогою. Навряд чи цей спосіб є вдалим - адже, по-перше, можна зіпсувати взуття; по-друге, таким взуттям можна пошкодити підлогу, особливо паркетну або ламіновану.

Дівчатам у сніжну погоду краще відмовитися від взуття на шпильці. Оптимальний варіант - пласка підошва або невисока танкетка.

Другим важливим фактором є хода. Жваво крокувати по слизьких дорогах не варто. Оптимальною є хода на трохи зігнутих у колінах ногах, ніби ковзаючи, невеличкими кроками. Зважайте, що запізнення на автобус або прагнення перейти вулицю на блимаючий зелений сигнал не варто отримання травми та псування одягу внаслідок падіння.

Завважте, що транспортні засоби взимку стають ще більш небезпечними. Їх важко загальмувати, вони буксують, іноді можуть виїхати юзом на узбіччя або перехрестя. Зважайте на це, переходячи дорогу.

Якщо ж, незважаючи на всі застереження, Ви все ж таки підсковзнулися та падаєте, намагайтеся зменшити негативні наслідки падіння. Уникайте падінь на лікті та кисті рук, а також на сідницю. Найбільш безпечним є бічне падіння, при цьому варто згрупуватися.

І не забувайте про те, що несприятливі наслідки падінь на зимових дорогах допоможе відшкодувати поліс страхування від нещасного випадку! Придбайте його в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/…/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/

googlef3f44d3f0ec0258c.html