Як уникнути акліматизації?

Більшість з нас готові піддатися спокусі, і подарувати собі пару тижнів літнього сонця на південних морях замість сніжної та холодної зими. Зараз відправитися у подорож у будь-який куточок світу не становить жодної проблеми – вистачило б грошей. Потрапивши до омріяного тропічного раю, турист жадібно кидається до омріяних насолод: засмагає під спекотним сонцем, купається у лагідному морі, ласує смаколиками місцевої кухні, та й, що вже приховувати, відзначає початок свого відпочинку масштабною дегустацією певних напоїв. Після бурхливого відзначання приїзду організм дає збій, і замість цікавинок, пляжів та ресторанів невдаха-подорожуючий знайомиться з місцевими поліклініками та медпунктами.

Тож як не зіпсувати собі омріяну відпустку і не потрапити під симптоми акліматизації? 

Перш за все, зважайте на те, що організм під час далекої подорожі піддається серйозному стресу. Тривале перебування в транспорті, дорожні клопоти з багажем та пересадками, зміна клімату, часового поясу, режиму харчування, якості їжі – все це завдає організму додаткових випробувань. Тож у перші день-два краще відпочити, і мінімально навантажувати організм (у тому числі уникати надмірного харчування, а особливо – споживання алкоголю). 
Бажано до відльоту на відпочинок порадитися з Вашим лікарем. Особливо це актуально, коли йдеться про подорож з дітьми. А далекий вояж з немовлям взагалі може принести більше неприємних вражень, ніж позитиву. Зауважте, що дитячий організм звикає до нових умов набагато повільніше, і період акліматизації у маленьких дітей триває 7-10 днів. Лише після цього періоду цілющі властивості нового клімату приноситимуть користь.
Звиканню до незвично спекотного клімату сприятиме і регулярне (1-2 рази на тиждень) відвідання сауни.
За тиждень-другий до відльоту почніть приймати мультивітамінні препарати та засоби для зміцнення імунітету. Пийте більше зеленого чаю та фруктових соків, зменшіть споживання важкої та шкідливої їжі. 
Під час польоту пийте безалкогольні напої, краще – чай або негазовану мінеральну воду, адже подорож призводить до зневоднення організму.
Підкріпити імунітет допоможе склянка соку зі звичних нам фруктів (яблучний, виноградний) з кількома десятками крапель настоянки женьшеню.
Уникайте сильних кліматичних навантажень – зменшіть перебування на спекотному сонці, дотримуйтесь сприятливого режиму купання в морі (краще купатися і засмагати з 6 до 10 годин ранку та після 16 години вечора). Використовуйте спеціальні захисні креми для засмаги.
Зважайте на ефект ре-акліматизації - адже повернення до звичного холоду та мряки стане новим стресом для організму.
І не забувайте, що в будь-якому разі, при перших симптомах поганого самопочуття – звертайтеся до нашої асистуючої компанії, за телефоном, вказаним у полісі. Адже ми щиро сподіваємося, що в омріяну подорож ви вирушите саме з нашим страховим полісом, який можна без зайвого клопоту оформити в інтернет-магазині http://ugic.com.ua/turystychne-strakhuvannya/

googlef3f44d3f0ec0258c.html