Аналіз та прогноз ринку автопродажів на 2016 рік

Компанія «Атлант-М» підготувала огляд тенденцій автомобільного ринку 2015 року в Україні, Росії та Білорусі.
Зокрема, аналітики відзначають падіння обсягів продажу на українському авторинку на 52% порівняно з 2014 роком. Найбільше – на 76% - впали обсяги продажів у 1 кварталі, надалі це падіння скорочувалося, і в 4 кварталі 2015 року кількість проданих автівок була лише на 15% меншою за аналогічний показник минулого року.
Зауважимо, що вітчизняні автомобілі користуються в українців дедалі меншим попитом – на цей сегмент ринку припадає менше 10%, і ця частка неухильно зменшується протягом кількох останніх років (скажімо, в 2011 році кожен четвертий проданий в Україні автомобіль був вітчизняного виробництва).
Незважаючи на це, провідний український автовиробник ЗАЗ входить до трійки автомобільних брендів, що найбільше користуються попитом споживачів. Проте, порівняно з минулим роком, обсяг продажу автомобілів запорізького виробництва впав на 60% - це є одним з найбільших падінь серед усіх брендів ТОП-20.
Серед лідерів продажу в 2015 році (за підсумками 11 місяців) – Toyota, що була лідером і в 2014 році, та Renault. Японський бренд втратив за минулий рік половину обсягів збуту, що не завадило йому втримати першість. Продажі французьких автівок скоротилися лише на 16%, що є одним з найкращих показників для українського авторинку. До п’ятірки найбільш популярних марок, окрім зазначених вище, входять також Ford та Hyundai.
Приріст продажів спостерігається лише у двох брендів – і якщо продажі Mazda зросли лише на 1,5%, то обсяги продажів BMW збільшилися більше ніж на третину. Натомість, 9 торгівельних марок з 20 зменшили продажі більше ніж вдвічі. «Анти-лідером» цього рейтингу є Geely, чиї продажі впали на 82%.
Подальші ринкові тенденції, на думку аналітиків, залежать від того, чи будуть скасовані або істотно знижені ввізні мита на вживані автівки. Якщо вони залишаться незмінними, після традиційного сезонного спаду у 1 кварталі очікується помітне зростання продажів. В іншому випадку, ринок (очевидно, мається на увазі ринок нових автомобілів, що реалізуються мережами дилерів) обвалиться в кілька разів, що змусить докорінно переглядати стратегію роботи на ринку.
Докладніше з аналітикою можна ознайомитися тут http://atlant-m.ua/…/a…/analytics-january-november-2015.html
У будь-якому разі, придбавши автомобіль, потурбуйтеся про наявність поліса страхування КАСКО. Подробиці дізнайтесь на нашому сайтіhttp://unison-insurance.com.ua/…/strahuvannja-transportnih…/

googlef3f44d3f0ec0258c.html