Зимове потепління - чергові небезпеки

Відлига після сильного снігопаду становить серйозну небезпеку – адже сніг починає інтенсивно танути.

Перш за все, потепління призводить до падіння снігових та крижаних брил і бурульок з дахів. Оскільки вологий сніг є більш щільним та важким, він при падінні може завдати травми перехожим або пошкодити припаркований автомобіль. Тому уникайте ходити під будинками та паркувати автівки впритул до будинків. Прислухайтеся до шуму – снігові брили падають з дахів з характерним гуркотом, і у вас буде кілька секунд, щоб встигнути відбігти на безпечну відстань.

Під час зимового потепління як ніколи варто подбати про якісне водонепроникне взуття. Адже інтенсивне танення снігу призводить до утворення калюж, і промочити ноги, а отже – піддати себе ризику захворіти, дуже просто. Зробіть спеціальну обробку взуття водовідштовхуючими засобами. Краще мати на роботі пару змінного взуття та шкарпеток.

Значною небезпекою під час відлиги є утворення бурульок. В жодному разі не ходіть під дахами, на яких утворилися великі бурульки, адже вони можуть впасти будь-якої миті. Проявіть сумлінність – повідомте про наявність бурульок до служби благоустрою, аби вони вжили відповідних заходів.

Також звертаємося до автовласників –уникайте великих швидкостей в межах міста. Мокра та слизька дорога суттєво погіршує керованість авто, до того ж, бризки з-під коліс можуть забруднити пішоходів.

У будь-якому разі, подбайте про свою безпеку, придбавши поліс страхування від нещасного випадку http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/, а також поліс страхування транспортних засобів http://unison-garant.com.ua/fizichnim-osobam/strahuvannja-transportnih-zasobiv/ - адже падіння снігу на автомобіль вважається страховою подією, і ви отримаєте відшкодування збитків.

googlef3f44d3f0ec0258c.html