Чи залежить вартість оренди від станції метро?

Фахівці сервісу "ЛУН.ua" разом з дизайнерською ініціативою "Агенти змін" розробили оригінальну та доступну візуалізацію вартості оренди однокімнатної квартири у пішохідній досяжності до метро. До уваги бралися лише квартири, розташовані не далі 1 км від станції - саме тому, приміром, на "Петрівці", "Лісовій" чи "Іподромі" відомості відсутні. 
Для створення інфографіки були використані актуальні об'яви за січень 2016 року. Для більш коректного відображення, із загальної кількості пропозицій були виключені найдорожчі квартири - адже вони здаються не настільки часто, проте можуть істотно спотворити загальну цінову картину.
Узагальнена інформація представлена у вигляді карти метро, де біля кожної станції зазначена вартість оренди у цьому районі.

Здаючи квартиру в оренду або винаймаючи чужу квартиру, потурбуйтеся про убезпечення від можливих збитків - укладіть договір страхування квартир та відповідальності за пожежу або залиття. Зробити це можна навіть в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/

googlef3f44d3f0ec0258c.html