Січень 2016 року - ринок нових авто нарешті почав зростати

Нарешті в січні 2016 року автодилери зафіксували зростання ринку автомобілів. Про це повідомив в регулярному огляді портал AUTO-Consulting.
Приріст продажів порівняно з січнем 2015 року становив 19%. Найбільше українцям до смаку японські бренди – Toyota, Nissan та Mazda. До п’ятірки найбільш популярних брендів увійшли також Renault та Volkswagen.
В чотири рази зріс обсяг продажів BMW. Істотно збільшили продажі Chevrolet, Mercedes та ВАЗ – щоправда, останній бренд залежить відполітичної ситуації значно більше за інших. А ось Skoda та Geely очолили п’ятірку брендів – «антигероїв», які показали зменшення продажів. На жаль, ця невтішна тенденція характерна і для лідера українського автопрому – ЗАЗ, чиї продажі впали на 15%. Тож запоріжці і надалі втрачають симпатії українців, утримуючи лише 3% вітчизняного авторинку. 
Купуючи нове авто, подбайте про поліс страхування КАСКО, завдяки якому ви зможете швидко відшкодувати заподіяні збитки та відновити пошкоджений автомобіль. Подробиці – на нашому сайті 
http://unison-garant.com.ua/fizichnim-osobam/strahuvannja-transportnih-zasobiv/

googlef3f44d3f0ec0258c.html