Як два пальці...

Зірки шоу-бізнесу та спорту полюбляють екстравагантні види страхування. Особливо це стосується убезпечення частин тіла - адже, скажімо, ноги футболіста є його робочим інструментом, і травма ноги призводить до неможливості виконання професійних обов'язків.
Сьогодні ми поговоримо про страхування пальців рук.
Зазвичай, таке страхування цікавить осіб, чия робота безпосередньо пов'язана з роботою пальців - музиканти, тенісисти. Але навіть серед тих оригіналів, яких цікавить тільки страхування пальців, зустрічаються несподівані та курйозні випадки.
Приміром, гітарист "Роллінг Стоунз" Кейт Річардс застрахував середній палець руки від травм та пошкоджень на 1,6 млн. доларів. І справа не в тому, що з пошкодженим пальцем він не зможе віртуозно грати на гітарі - під час концертів рокер залюбки показує свій застрахований орган глядачам, тому його побоювання пов'язані, в першу чергу, з неможливістю демонструвати цей непристойний жест на стадіонах та в концертних залах.
Іспанський автогонщик Фернандо Алонсо застрахував великі пальці рук на 10 мільйонів доларів. На відміну від скандального Річардса, спортсмен не демонструє за допомогою великого пальця руки нічого непристойного. Навпаки, символом перемоги в автогонках довгий час був переможний жест Фернандо - піднятий догори великий палець руки, що ніби говорить - все під контролем, і все йде просто чудово!
Гідне місце серед прихильників страхування пальців посів громадянин Росії, ім'я якого, втім, залишилося невідомим. Чоловік прийшов до філіалу російської страхової компанії, і переконав страховиків, що здорові та чутливі пальці вкрай необхідні йому для виконання його роботи. Відмову страховиків укласти договір також цілком можна зрозуміти - адже потенційний страхувальник визнав, що працює кишеньковим злодієм.

Радимо укласти договір страхування від нещасного випадку, який передбачатиме страховий захист усіх органів тіла. Подробиці - в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/

googlef3f44d3f0ec0258c.html