10 найзбитковіших автомобільних брендів

Портал «Економічна правда» спільно з експертами страхового ринку зробив рейтинг найзбитковіших для українських страховиків марок автомобілів.

Очолили рейтинг Land Rover та Range Rover. Зазвичай, їхні власники є бажаними клієнтами для страхових компаній; проте, останнім часом їм варто потурбуватися про надійну протиугонну систему. Адже попит зловмисників на престижні позашляховики зростає з року в рік.

Крім Land Rover, великим попитом серед викрадачів в 2015 році користувалися інші престижні авто – марок Toyota і BMW. Дехто зі страховиків переконує, що в їхніх компаніях кількість звернень через викрадення застрахованих автівок зросла на порядок. Проте інші преміум-бренди, такі як Mercedes, Рorsche, Lexus та Maserati, викрадаються доволі рідко, що свідчить про більшу обачність їхніх власників.

Друга категорія «чорного списку» страховиків – це «робочі конячки», масові автомобільні бренди: Daewoo Lanos, Opel, Honda, Hyundai, Fiat. Такі автомобілі дуже часто використовуються в комерційних цілях – як таксі, або як основний робочий автомобіль компанії (який, на відміну від люксового авто керівника, виконує звичайні робочі доручення протягом дня). Для цих автівок актуальним є ризик потрапляння в ДТП – адже вони постійно перебувають у вирі дорожнього руху.

Серед основних причин дорожніх пригод журналісти відзначають ДТП без іншого учасника. Найчастіше це наїзд на перешкоду. Частка таких страхових подій становить приблизно 40%.

На класичні ДТП, що сталися внаслідок зіткнення двох автомобілів, припадає 35% усіх ДТП.

Нарешті, третя за «популярністю» причина аварій – протиправні дії третіх осіб: хуліганство та вандалізм. Сюди ж дослідники віднесли випадки, коли автомобіль, припаркований на стоянці, був пошкоджений іншим автомобілем, водій якого накивав п’ятами з місця події.

Тож радимо подбати про страхування авта заздалегідь, уклавши договір страхування каско. Подробиці – в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/kasko/

googlef3f44d3f0ec0258c.html