Застраховані хворіють менше. Чому?

За результатами досліджень, що були проведені співробітниками Управління особистого страхування СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» серед працівників застрахованих підприємств, виявилося, що середній термін перебування на лікарняному тих працівників, які мають поліс медичного страхування, в середньому майже на три дні менший, ніж у тих, хто такого поліса не має.
Насправді таку тенденцію формує кілька факторів. 
Перший з них – більш комфортні умови обслуговування застрахованих за договорами ДМС. Якщо в звичайній клініці потрібно стояти в черзі, а рівень матеріального забезпечення комунальних медичних установ залишає бажати кращого, то застраховані за договором ДМС обслуговуються у добре обладнаних кабінетах, кваліфікованими лікарями, з використанням одноразового інструментарію. Тож застраховані не відчувають дискомфорту з приводу необхідності звернутися до лікувального закладу, не гають часу в чергах, а отже – не зволікають із зверненням. Деякі програми страхування передбачають навіть прихід лікаря до офісу, де працює застрахований – таким чином, мінімізується перебування застрахованої особи в некомфортних умовах та пришвидшується надання медичної допомоги.
Другий важливий момент – призначення медикаментів. Застрахованій особі призначення ліків та процедур здійснюється виключно у відповідності до затверджених стандартів. Правильність призначень контролюється як працівниками страхової компанії, так і співробітниками асистансу. За переважною більшістю страхових програм призначені медикаменти повністю оплачуються страховою компанією. Таким чином, пацієнт безкоштовно отримує необхідні ліки, а, отже, у нього не виникає бажання заощадити на власному лікуванні.
Таким чином, за рахунок отримання комфортного, якісного та повноцінного лікування, застраховані за договорами ДМС відновлюють працездатність набагато швидше.
Дізнайтеся подробиці про наші програми ДМС на сайті 
http://unison-insurance.com.ua/korporativnim-klientam/strahuvannja-personalu/dobrovilne-medicinske-strahuvannja/

googlef3f44d3f0ec0258c.html