Мікрохвильова пічка - ігри з вогнем

Одним з джерел небезпеки у Вашому помешканні може стати… звичайна мікрохвильова пічка.
Багато хто з нас чув про те, що небезпечно розігрівати у мікрохвильовці металеві предмети та їжу в металевому посуді. Також дуже поширені застереження щодо приготування таким чином яєць (до речі, певною «вибуховою потужністю» володіють деякі інші продукти – наприклад, курячі серця або ягоди винограду).
Зауважимо, що дуже небезпечним є розігрівання в мікрохвильовій пічці їжі в паперовому чи картонному посуді – якщо це тільки не спеціально оброблений папір. По-перше, якщо на папері нанесені якісь зображення – шкідливі речовини з фарби перейдуть у їжу чи повітря. Але найбільш небезпечним є нагрівання. Випромінювання прибору розігріває вміст пічки до значно вищої температури, ніж температура займання паперу. Тож використання паперового посуду – в прямому сенсі слова «гра з вогнем».
Тож, завбачливість ніколи не буде зайвою. Тому радимо скористатися ще однією порадою: укласти договір страхування майна – це можна зробити навіть в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/

googlef3f44d3f0ec0258c.html