Автомобільні оператори дали прогноз продажів нових авто на літо.

Портал «Автоконсалтинг» поцікавився прогнозами провідних автомобільних дилерів України з приводу динаміки продажів в літній період. Крім складної економічної ситуації в країні, багато потенційних покупців очікують на підписання президентом України Закону №3251 про зниження акцизів на імпорт старих авто.

З початку 2016 р вітчизняний ринок демонструє приріст продажів більш ніж в 1,5 рази. За 5 місяців 2016 го дилерами реалізовано 22,2 тис. автівок (+ 55,9% до минулого року). У травні зусиллями всіх операторів вдалося реалізувати 4,4 тис. нових легкових автомобілів. Це на 21,5% менше, ніж в успішному квітні (що пояснюється падінням ділової активності на травневі свята), але цей показник на 54% перевищує обсяг продажів в травні 2015 р
Як відомо, Верховна Рада проголосувала за ухвалення Закону, за яким акцизи на імпорт старих авто знизяться від 7 до 28 разів. Коли це станеться, точно поки сказати не можна. Все залежить від того, коли і в якому вигляді Закон №3251 підпише Президент. Що стосується впливу даного Закону на ринок нових автомобілів, то імпортери не бачать в цьому великої проблеми.
Опитані керівники найбільших автодилерів прогнозують на літній період середньомісячний показник продажів нових авто в межах 5-6 тисяч. Таким чином, оглядачі роблять висновок про оптимістичні настрої, що панують на ринку автопродажів.

googlef3f44d3f0ec0258c.html