8 способів врятувати автомобіль від спеки

  1. 1. Найбільш дієвим способом уникнути спеки є кондиціонер. Переконайтеся, що він працює, і охолоджуюча рідина (фреон) не витікає. Якщо ж така прикрість трапилася – звичайна заправка фреону буде марною. Попередньо варто зробити діагностику системи охолодження, і вже після усунення протікання – заправляти систему. Зважайте, що ефект від роботи кондиціонера відчувається лише при зачинених вікнах. Також варто пам’ятати, що кондиціонер – доволі енергоємний прилад, тому у невеличких малолітражках робота кондиціонера може зменшувати потужність двигуна.
  2. 2. Якщо ви надаєте перевагу відкритим вікнам, зважайте на те, що сильний потік повітря, навіть теплого, може призвести до застуди. Відрегулюйте ширину відкритого вікна, щоб потік повітря не викликав дискомфорту. Для уникнення сильного протягу, експерти СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» радять використовувати так звані дефлектори – пластикові накладки, що допомагають розсіяти щільний потік зустрічного повітря. Вони бувають вставні або на клеєвій основі.
  3. 3. Придбайте комплект тепловідбивних шторок – трикотажних або з фольги. Вони стануть в нагоді при тривалому паркуванні, проте під час руху їх варто прибирати, аби не заважали огляду.
  4. 4. Намагайтеся паркуватися в тіні дерев, будинків або парканів. Проте, влітку варто зважати на ризик падіння плодів з дерев, що можуть пошкодити автомобіль. Також зважайте, що влітку дуже частими є зміни погоди – тож раптова буря може повалити навіть міцне дерево. Експерти СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» відзначають, що кожного літа трапляється кілька страхових подій, пов’язаних з необережним паркуванням під деревами. В цьому випадку, вым стане в нагоді поліс автострахування http://unison-insurance.com.ua/ru/fizichnim-osobam/strahuvannja-transportnih-zasobiv/
  5. 5. Використовуйте спеціальні трикотажні чохли на сидіння, що виготовляються на основі бамбукового волокна. Вони добре пропускають повітря, отже – перешкоджають впріванню, і роблять поїздку більш комфортною.
  6. 6. Обов’язково тримайте в салоні пляшку мінеральної води. Солодка вода, сік або квас не зможуть настільки добре вгамувати спрагу, як кілька ковтків прохолодної мінералки. Зауважимо, що занадто холодна вода може викликати запалення горла.
  7. 7. Навіть після нетривалої стоянки варто на кілька хвилин провітрити салон автомобіля. Справа в тому, що в деталях авто використовуються пластмаси, що при нагріванні виділяють шкідливі речовини. Отже, або не дихати всяким непотребом, потримайте певний час відкритими вікна вашої машини.
  8. 8. Зрештою, стежте за станом двигуна і всіляко уникайте перегрівання. Якщо двигун «закипів», іноді достатньо певний час постояти з відкритим капотом, проте зазвичай наслідки перегріву бувають дуже серйозними. Обов’язково перед початком поїздки перевіряйте рівень рідини в системі охолодження, стежте за чистотою фільтрів та періодично проходьте діагностику системи.
googlef3f44d3f0ec0258c.html