10 порад для тих, хто збирається в подорож по Україні

  1. 1. Вибір місця відпочинку.

Зараз існує безліч туристичних форумів та сайтів, на яких можна почитати відгуки як про конкретний готель чи пансіонат, так і про курорт в цілому. Спробуйте для початку визначитися з вимогами до місця відпочинку – приваблює вас маленька вілла чи великий готель, чи необхідно включати в перелік послуг харчування, яка інфраструктура повинна бути довкола, чи потрібні вам додаткові екскурсії. Наявність вайфаю сьогодні для багатьох є не менш важливою, ніж наявність в номері кондиціонера чи холодильника. Дехто, наприклад, не уявляє відпочинку без басейну на території пансіонату, комусь до вподоби нічні дискотеки або близькість речового ринку. Діти прагнуть кінотеатру, боулінгу чи аквапарку. Чим детальніше ви сформулюєте свої вимоги попередньо, тим легше вам буде обирати.

  1. 2. Відгуки туристів.

Дуже важливо ознайомитися з відгуками, що залишають туристи на форумах та на відповідних сторінках в інтернеті. Може виявитися, що красиво сфотографований басейн насправді маленький та брудний, а сніданок доведеться готувати на спільній кухні, яку (разом з тарілками та каструлями) потрібно буде ділити з десятьма сусідами. Краще відмовитися від неякісних варіантів заздалегідь, ніж побачити ці недоліки на власні очі, коли відмовлятися та щось міняти вже пізно. Ще одна порада від експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» - коли потрапите на якийсь курорт, придивіться до сусідніх закладів, які не потрапили до вашого поля зору при попередньому бронюванні. Наступного року, обираючи місце відпочинку, ви можете одразу телефонувати до пансіонату, що припав вам до душі, але який, наприклад, не здійснює бронювання номерів через інтернет. Один з наших колег в такий спосіб знайшов пансіонат в курортній місцевості під Одесою, де залюбки відпочиває з родиною вже третій рік.

  1. 3. Бронювання готелів.

Найпростіше – здійснити бронювання за допомогою спеціальних сайтів, наприклад – booking.com. Як правило, для підтвердження бронювання можуть попросити внести невеличкий авансовий платіж у розмірі добової вартості проживання – на випадок, якщо ви раптом відмовитеся від поїздки. При цьому, цей внесок може бути здійснений не тільки шляхом оплати банківського рахунку, але й шляхом перерахування на банківську карту. Обов’язково збережіть квитанцію про оплату. Якщо з вами зв’яжеться менеджер готелю з приводу внесення або отримання оплати – запишіть його телефон та контакти.

  1. 4. Бронювання квитків.

Не менш важливим для вдалої подорожі є завчасне планування поїздки. Порадьтеся з усіма, хто буде їхати, якому виду транспорту вони надають перевагу – адже, скажімо, подорож через всю країну на автобусі в літню спеку спроможні витримати не всі. Квитки також варто купувати заздалегідь – адже влітку курортні напрямки перевантажені, і сподіватися на придбання хороших квитків в останній момент – справа марна.

  1. 5. Автомобільна поїздка.

Окремо зауважимо особливості подорожі власним транспортом. Ретельно сплануйте свій маршрут, у тому числі – місця заправки, відпочинку, харчування. Візьміть із собою достатню кількість напоїв, льодяників та легких наїдків, аби не робити зайвої зупинки. Також радимо вивчати повідомлення в інтернеті про дорожню ситуацію – адже на магістральних трасах влітку часто виникають затори, в яких ви можете згаяти багато часу. Зрештою, не забудьте уточнити у вашому готелі умови та можливість паркування автівки, та забронювати для неї паркомісце. І не забудьте про послугу «ЮНІСОН ОБЕРІГ», що передбачає надання повноцінного медичного обслуговування в разі нещасного випадку при ДТП на суму до 20 тисяч гривень http://unison-insurance.com.ua/fizichnim-osobam/strahovanie-ot-neschastnogo-sluchaja-pri-dtp-unison-obereg/

  1. 6. Збір речей.

Зазвичай, ми беремо з собою велику кількість непотрібних речей, сподіваючися на раптові холоди, дощі та інші форс-мажорні обставини. Зайві речі обтяжують валізи і займають багато місця. Зрештою, якщо трапиться дощова погода – її можна перечекати в номері, а якщо похолодало – можна придбати якусь кофтинку на ринку. Не беріть з собою зайвого багажу – адже ви їдете відпочивати!

  1. 7. Час заїзду.

Обов’язково уточніть, з якого часу ви зможете заселитися в номер. Зазвичай це 12-та година дня, але подекуди можуть бути свої особливості (наприклад, заселення з 9-ої години, або необхідність доплатити за більш ранній заїзд). В практиці одного з експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» був випадок, коли його родина була змушена кілька годин чекати заселення – адже курорт був доволі віддалений від цивілізації, і згаяти зайвий час не було де.

  1. 8. Трансфер до готелю.

З’ясуйте, яким чином найкраще дістатися від вокзалу чи аеропорту до вашого готелю. Звичайно, універсальним засобом є таксі, проте не кожний може собі дозволити такі витрати, особливо якщо від вокзалу ходить пряма маршрутка. Іноді послуги трансферу входять у вартість проживання в готелі – в цьому випадку заздалегідь домовтеся про місце зустрічі та візьміть контактний телефон водія, що вас зустрічатиме.

  1. 9. Безготівкова оплата.

На жаль, деякі блага цивілізації в нашій країні просуваються дуже повільно, і термінали для безготівкової оплати – наочний приклад цієї ситуації. Аби не з’ясувалося, що замість пошуку пляжу вам доведеться найближчі години витрачати на пошуки банкомату, краще довідайтеся заздалегідь про те, в якій формі приймається оплата за проживання.

  1. 10. Цивілізація.

Зазвичай, ми не можемо повністю обійтися без благ цивілізації. Тож радимо перші години після поселення та відпочинку після дороги присвятити з’ясуванню того, де розташовані найближчі крамниці, аптеки, ринок, ресторан, банкомат вашого банку, зупинки громадського транспорту. Це можна з’ясувати у адміністратора готелю, який, між іншим, може дати свої поради – наприклад, в крамниці, що розташована поруч, продукти не завжди свіжі, тож варто ходити в супермаркет, що знаходиться трохи далі.

Приємного відпочинку, і нехай завжди поруч з вами буде ваша надійна страхова компанія!

googlef3f44d3f0ec0258c.html