7 переваг медичного страхування для працівників.

Добровільне медичне страхування (ДМС) вже давно стало вагомою складовою соціального пакету. В чому його перевага для працівників підприємства? До вашої уваги – думка нашого експерта, начальника Управління особистого страхування СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Вікторії Голяк.

На думку Вікторії, варто звернути увагу на 7 переваг.

1.Чи готові ви звертатися до лікаря з будь-якого приводу?

Зазвичай, ми зволікаємо з візитом до лікаря, сподіваючися «переходити» незначне нездужання. Тож, як правило, звертаємося до лікаря вже тоді, коли захворювання розвинулося у більш важку стадію, при якій лікування триватиме довше. Згідно з даними опитувань серед клієнтів СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», середня тривалість перебування на лікарняному у застрахованих на 3 дні менша, ніж у тих, хто не користується перевагами ДМС.

2.Чи приваблює вас рівень сервісу в клініках?

Застрахованому призначається конкретний час прийому, отже, він не марнує час у чергах. До того ж, на вибір пропонується кілька лікувальних закладів, тож у застрахованих є можливість вибору. Рівень послуг, що надаються застрахованим, контролюється страховою компанією та службою асистансу. Комунальні поліклініки для обслуговування пацієнтів за договорами ДМС виділяють найкращі кабінети та найбільш кваліфікованих лікарів. Про комерційні медичні заклади годі казати – їхній рівень сервісу з самого початку є на досить пристойному рівні.

  1. 3. Чи завжди ви купуєте призначені медиками ліки?

Якщо купувати ліки доводиться власним коштом, ми кілька разів подумаємо, чи не краще буде лікуватися «народними» засобами. Натомість, якщо ліки повністю оплачує страхова компанія, таких питань, звичайно, не виникає. Відповідно, якість лікувального курсу не страждає.

  1. 4. Чи завжди ви можете вільно відвідати лікаря чи оформити лікарняний?

Ми живемо в такий час, коли переїзди в інше місто не є чимось незвичайним. Але, якщо зняти квартиру чи знайти роботу на новому місці більш-менш реально, то отримати медичне обслуговування буває дуже важко. Натомість, застраховані завжди мають можливість отримати якісну медичну допомогу.

Також завдяки добровільному медичному страхуванню вирішується проблема надання оперативної медичної допомоги у вихідні та свята. В разі раптового загострення хвороби, застрахований не чекатиме першого робочого дня – йому нададуть необхідні медичні послуги негайно.

  1. 5. Чи завжди ви можете потрапити на прийом до потрібного спеціаліста?

Зазвичай, в районних поліклініках буває важко потрапити на прийом до вузькопрофільного спеціаліста. Більше того – якщо вам порадили хорошого лікаря, що приймає в іншому районі, з нашою системою охорони здоров’я ви не маєте підстав потрапити до нього на прийом. Застраховані мають змогу обирати лікаря, який їх обслуговуватиме. Більше того – їм нема потреби самим обдзвонювати найближчі клініки чи шукати необхідну інформацію в інтернеті. Вичерпну інформацію надасть служба медичного асистансу.

  1. 6. Чи є у вас можливість пройти обстеження на якісному обладнанні?

Диспетчер асистуючої компанії завжди порадить, в якій клініці найкраще роблять те чи інше обстеження.

  1. 7. Чи забезпечені якісними медичними послугами ваші рідні?

Будь-хто із застрахованих в «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» може застрахувати своїх рідних за корпоративними тарифами, без додаткових переплат. Таким чином, ваші найближчі люди отримають ті самі переваги, якими користуються інші застраховані.

Детальніше про програми добровільного медичного страхування – на сайті http://unison-insurance.com.ua/ru/korporativnim-klientam/strahuvannja-personalu/dobrovilne-medicinske-strahuvannja/

googlef3f44d3f0ec0258c.html