В Україні росте ринок збуту автобусів.

Підвищення попиту на автобуси дає підстави сподіватися на оновлення транспортних парків перевізників, у тому числі за рахунок кредитних та лізингових схем, і відповідного зростання ринку страхування КАСКО автобусів.

Серед позитивних тенденцій можна відзначити те, що таке зростання відбулося незважаючи на запровадження стандартів Євро-5. Не всі підприємства змогли підлаштуватися до змін стандартів.

Кожний третій автобус українського виробництва випущений під торговою маркою «АТАМАН» (холдинг «Богдан»). Черкаські автобусники випускають дві модифікації (дизельну та газову), що адаптована не тільки до нових екологічних стандартів, але й до соціально спрямованих вимог місцевих адміністрацій. Нова модель має широкі двері, низьку підлогу на задньому майданчику та спеціальне місце для людей з обмеженими можливостями на візках. Останні моделі обладнані також електронними табло. Перша партія нових автобусів бежевого кольору вже проходить випробування на київських маршрутах, і, сподіваємося, незабаром такі автобуси замінять застарілі й незручні моделі.

Деякі регіони активно купували шкільні автобуси. Про оновлення автопарків активно думають комунальні перевізники – зокрема, в Києві та Львові. Активно купують рухомий склад приватні перевізники.

До трійки провідних виробників увійшли також Луцький завод, що також входить ко холдингу «Богдан», і львівський завод «Електрон», що, крім автобусів, випускає також тролейбуси та трамваї. На виробництві тролейбусів спеціалізуються і лучани, які сподіваються перемогти на київському тендері на закупівлю ста тролейбусів. З усіх моделей «рогатих машин» «Богдани» зарекомендували себе якнайкраще. На тролейбуси волинського виробництва претендують також одесити та сумчани.

Ще одним сегментом автобусного ринку, що несподівано показав позитивну динаміку, стали спортивні клуби та федерації. Щоправда, їм до смаку автобуси класу «люкс», які, зазвичай, є імпортного виробництва.

Застрахувати придбаний автобус за спеціальною програмою КАСКО ви маєте змогу в компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Подробиці на сайті http://unison-insurance.com.ua/ru/korporativnim-klientam/strahuvannja-mayna-ta-vidpovidalnosti/strahuvannja-nazemnogo-transportu-kasko/

googlef3f44d3f0ec0258c.html