Агрострахування - запорука успішного агробізнесу

За оцінкою українських експертів з макроекономіки, основні передумови для економічного зростання в Україні пов'язані з розвитком аграрного бізнесу, впровадженням нових технологій і залученням в галузь інвестицій. Природні умови в Україні сприятливі для розвитку різних галузей аграрного виробництва, а попит на продукцію сільського господарства в світі залишається незмінно високим і продовжує зростати.


Кредитори агросектору хочуть мати гарантії повернення вкладених коштів. Без механізму страхування аграрних ризиків, держава буде змушена дотувати кредити для аграріїв, а в разі несприятливих подій - виділяти додаткові дотації, надавати відстрочки повернення коштів банкам. Це збільшує ризики банківського бізнесу, і банки просто відмовляться кредитувати настільки нестабільну галузь. Адже на зниження врожаю можуть вплинути фактори, які не залежать від людини - заморозки, снігопади, град, ураган, пожежа, посуха. Імовірність таких подій останнім часом вкрай велика. Тому слід в першу чергу розраховувати на власну передбачливість, і укласти договір агрострахування.

 

Страхуванням покриваються збитки, що виникли в результаті знищення врожаю або істотного зниження врожайності вирощуваних культур в результаті стихійних лих (заморозки, посухи та ін.), техногенних (пожежі, аварії) та інших факторів. З ними нашим аграріям доводиться стикатися практично щорічно, і від цього вони регулярно зазнають збитків.

 

Наскільки ефективний механізм страхування, показує статистика компанії «Агроризик», яка спеціалізується на управлінні сільськогосподарськими ризиками, і є партнером СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» в оцінці та супроводі ризиків з агрострахування. За маркетинговий сезон 2015-2016 рр. аграріям було компенсовано понад 46 млн.грн. збитків, пов'язаних з несприятливими погодними умовами (роком раніше аграріям було виплачено всього 5 млн.грн.). І це при тому, що в зв'язку з важкою економічною ситуацією, кількість укладених договорів рік від року знижується, і в 2016 році кількість укладених договорів зменшилася на 35%.

 

Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», пропонує наступні програми страхування агроризиків:
- Комплексне страхування;
- Страхування ризиків перезимівлі;
- Мультиризикове страхування озимих і ярих культур;
- Страхування врожаю як предмета застави;
- Страхування багаторічних насаджень, садів і виноградників;
- Страхування поголів'я худоби і птиці.

При цьому, на страхування приймаються посіви озимих та ярих культур зернових, зернобобових, технічних, овочевих, ягідних, кормових культур.

Зобов'язання СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» підкріплені високоліквідними активами (коштами на банківських рахунках і депозитах), обсяг яких втричі перевищує обсяг страхових резервів - за цим показником компанія посідає друге місце на ринку. Оцінкою ризиків займаються наші партнери - компанія «Агроризик», в штаті якої працюють профільні фахівці з аграрною освітою. В оцінці і врегулювання збитків, а також в розміщенні ризиків у перестрахування нам також допомагають фахівці сюрвеєрські компаній, що мають досвід роботи в десятках країн світу. Прийняті страхові ризики розміщуються в перестрахування в провідних перестрахувальних компаніях Європи.

 

Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» працює на ринку з 2004 року і спеціалізується на наданні страхових послуг в корпоративному сегменті бізнесу. Для підприємств агросектору компанія готова запропонувати повний комплекс страхових послуг, зокрема - страхування майнових комплексів, перерви у виробництві, будівельно-монтажних ризиків, транспорту і спецтехніки, працівників агропідприємств за програмами медичного страхування і ще понад 100 різних програм страхування.

З питань укладання договорів страхування або отримання необхідних консультацій, звертайтеся в СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» за телефоном (044) 3-624-624. З детальною інформацією про страхові програми ви можете також ознайомитися на нашому сайті http://unison-insurance.com.ua

googlef3f44d3f0ec0258c.html