Чи відповідає ваша квартира бажаному класу житла?

Останнім часом реклама рясніє пропозиціями житла у різних цінових категоріях. Варто знати, що за словами «еліт» та «бізнес-клас» криється не лише маркетинговий хід забудовника, але й значно вищі ціни за омріяні квадратні метри. Тож за що саме ми переплачуємо, купуючи квартири в «елітних» чи «комфортних» житлових комплексах? Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» допоможуть розібратися, які вимоги висуваються до житлових приміщень різних класів житла.

Варто зазначити, що зараз новобудови позиціонуються у чотирьох рівнях класності житла – «економ», «комфорт», «бізнес» та «еліт».

  • В будинках економ-класу, як можна здогадатися з назви, крім законності будівництва і дотримання в процесі зведення будинку встановлених норм, особливих вимог до житла (планування, матеріали, територія тощо) не висувається. Дуже часто новий будинок являє собою перебудований виробничий цех чи заводський гуртожиток, або ж величезна багатоповерхівка-«мурашник» була зведена на вільній ділянці посеред старого мікрорайону – наприклад, на місці шкільного стадіону. Як наслідок – повне нехтування питаннями інфраструктури і транспортної доступності. Підземний паркінг або паркувальний майданчик для мешканців – це щось із розряду фантастики; про дитячий садок, школу, поліклініку чи магазин також доводиться лише мріяти. Припаркованими автомобілями щільно заставлені усі довколишні тротуари, газони і дитячі майданчики. Житло економ-класу, дуже часто – це недорогі панельні будинки, зведені з використанням дешевих і не дуже якісних матеріалів. Часто такі будинки під’єднуються до старих комунікацій, збудованих ще за часів СРСР, що і так ледь справляються з навантаженнями – через це «економні» новобудови часто потерпають від комунальних негараздів.  Не дбають забудовники і про інфраструктуру – величезні житлові комплекси часто зводяться серед чистого поля, з видом на зруйновану промзону, на значній відстані від маршрутів громадського транспорту та об’єктів соціальної інфраструктури. Якщо міська влада зглянеться над мешканцями – поблизу новобудов згодом зведуть дитячий садочок, школу і супермаркет, а до нового мікрорайону прокладуть автобусний маршрут. Ні – проблемою стане навіть вивезення сміття з придомових контейнерів, під’їзди до яких будуть щільно заставлені автівками місцевих мешканців.
  • «Комфорт»-клас житла передбачає місця для консьєржів, домофони на під’їздах, наявність зон відпочинку, соціальної і транспортної інфраструктури. Висуваються більш жорсткі вимоги до технологій будівництва (монолітні або цегляні будинки) – проте вимоги щодо наявності паркінгів так само не прописані. Не висуваються особливі вимоги і щодо планування квартир – саме тому серед пропозицій «комфортних» житлових комплексів зустрічаються «сірникові коробочки» малометражних смарт-студій. На індивідуальне планування чи дизайн також розраховувати не доводиться. Проте надміру «ощадливих» технологій забудовники не застосовують, гарантуючи прийнятну якість матеріалів і виконаних робіт.
  • Житло «бізнес-класу» вже відповідає високим вимогам щодо матеріалів, планування квартир і території самого житлового комплексу. В квартирах широко застосовуються дорогі, але енергозаощаджуючі матеріали. Самі комплекси мають розташовуватися біля метро або в центральних районах. Обов’язковим є паркінг, що охороняється, для місцевих мешканців – з розрахунку принаймні 1 паркомісце на квартиру. Так само, актуальним є вирішення питання дозвілля та освіти для дітей – тож на території комплексу будуються дитячі садки, загальноосвітні та мистецькі школи, спортивні майданчики, супермаркети, ресторани та фітнес-центри; причому їхнє розташування планується заздалегідь. Також можна передбачити індивідуальні планування квартир, або, скажімо, поєднання на етапі будівництва кількох квартир, утворивши при цьому кількарівневі апартаменти. Для моделювання інтер’єрів відділ продажу влаштовує шоу-руми, де відтворені варіанти планування і відповідного оснащення приміщень, з яких можна обрати прийнятний варіант.
  • До «елітних» комплексів висувається найбільше вимог щодо якості та інфраструктури. При їх будівництві використовуються матеріали і технології найвищої якості, кожні апартаменти моделюються та плануються виключно індивідуально, доступ сторонніх осіб на територію ЖК гранично обмежений, а кількість паркомісць для кожної квартири в такому комплексі – щонайменше два. На закритих територіях влаштовують лаунж-зони, елітні дитячі садочки, спортивні клуби, кінотеатри, автомобільні СТО і навіть власні ресторани і супермаркети «тільки для своїх». До того ж, адміністрація житлового комплексу забезпечує власникам квартир не просто консьєрж-сервіс, а повноцінний room service, коли клієнтам на дому можуть забезпечуватися будь-який послуги – від доставки їжі з ресторанів чи супермаркетів до послуг перукаря, дитячої гувернантки або ж прибиральниці. При цьому, кваліфікація і реноме цих спеціалістів ретельно перевірятиметься на етапі підбору фахівцями керуючої компанії.

Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» пропонує програми експрес-страхування майна без огляду та складання опису. Cтрахова сума за договором встановлюється в залежності від площі квартири; при цьому, пропонується 3 ліміти страхової суми залежно від класу ремонту квартири. Укладіть договір страхування в нашому інтернет-магазині 

googlef3f44d3f0ec0258c.html