Де в столиці недорого орендувати квартиру?

Багатьом нашим співвітчизникам, що з тих чи інших причин переїхали до Києва, доводиться витрачати значні кошти на оренду нерухомості.
Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» поділилися думкою, як можна недорого орендувати житло, щоб заощадити сімейний бюджет на оренді квартири.

 

1.    Орендувати нерухомість в містах-супутниках.

Приміська інфраструктура активно розвивається, в містах-супутниках навколо Києва зростають величезні житлові комплекси. Їх беззаперечною перевагою є доволі висока якість будівництва, абсолютно нові комунікації, і, головне – прилади індивідуального обліку тепла, електрики та водопостачання, терморегулятори на батареях опалення. Зважаючи на відсутність централізованого гарячого водопостачання, усі квартири в новобудовах обладнуються бойлерами. Таким чином, досягається відчутна економія витрат на комунальні послуги, порівняно з аналогічними квартирами в старих столичних будинках, де комунальні платежі розраховуються виходячи із завищених нормативів. Та й в цілому оренда в передмісті обійдеться дешевше на 15-20%, хоча й доведеться додатково витрачатися на маршрутки до Києва.


2.    Зняти квартиру без меблів.
Якщо є можливість орендувати житло без меблів, це одразу дозволить суттєво заощадити. Це особливо важливо, коли квартира винаймається на довгий строк. Необхідний мінімум меблів можна придбати на розпродажах в меблевих салонах або майданчику OLX – при цьому, витрати на їх придбання зможуть окупитися вже за 3-4 місяці. В подальшому, непотрібні меблі так само можна продати на комісійних майданчиках.


3.    Винаймати житло «в складчину» або шукати через друзів та знайомих.
Вартість оренди двокімнатної квартири лише на 10-20% відрізняється від оренди «одинички». Тому, якщо, наприклад, двоє колег об’єднаються і спільно орендуватимуть двокімнатну квартиру, вони зможуть суттєво заощадити. Ще один варіант - розмістити об'яву в соцмережах. Якщо ваші друзі погодяться вам допомогти і поширять вашу об'яву на своїх сторінках з позитивними рекомендаціями на вашу адресу, шанси знайти прийнятний варіант зростуть.


4.    Шукати варіанти заздалегідь.
Іноді потреба в оренді житла виникає раптово і непередбачувано. Проте, форс-мажорів можна уникнути, якщо час від часу проглядати сайти нерухомості, тримаючи напоготові пару варіантів. Найбільший пік попиту на орендоване житло – у серпні-вересні, коли до міста з’їжджаються численні студенти, а також взимку (у багатьох найманих працівників контракти починаються з 1 січня). Натомість, у травні-червні, коли випускники вишів їдуть по домівках, є можливість знайти більш дешеві варіанти.


5.    Знайти варіант з оптимальним розташуванням.
Найбільше цінуються квартири поруч з метро – відповідно, вартість оренди такого житла вища. Попри очевидні вигоди такого варіанту, іноді буває доцільніше винаймати квартиру подалі від метро, але, наприклад, поруч з місцем роботи чи навчання. 


Орендуючи житло, варто подбати про те, аби не заподіяти шкоди орендованому майну. Зробити це можна, уклавши договір страхування квартири, і додатково – страхування цивільної відповідальності за пожежу та залиття, що убезпечить вас на випадок заподіяння шкоди сусідам. Укласти ці договори страхування ви можете в нашому інтернет-магазині 

googlef3f44d3f0ec0258c.html