Дешевий - не означає доступний

Агентство РІА Рейтинг дослідила рівень цін на бензин в європейських країнах.

 

За цим показником Україна посідає 4-е місце з 33-х.

 

Дешевше, ніж у нас, бензин продають лише в Росії, Білорусі та Казахстані.

 

Казахський бензин є найдешевшим, і коштує лише 12 грн. за літр в перерахунку на українські гроші.

 

Щодо українських цін, їх прийняли на рівні 23,5 грн. за літр бензину А95, що трохи менше, ніж у брендових мережах, але в цілому відповідає дійсності.

 

Інший аспект, на який звернули увагу дослідники – яку кількість палива може придбати пересічний громадянин на середню зарплату по країні. І тут ситуація виявилася дуже сумною для українців.

На думку укладачів рейтингу, зарплати звичайного українця не вистачить навіть на 186 літрів пального! Для порівняння – мешканець Нідерландів або Швеції, де вартість бензину найвища, може купити на свою зарплату вдесятеро більше палива.

Навіть якщо зважати, що при розрахунку використовувалася січнева зарплата 2016 року (трохи більше 4300 грн.), а до кінця року вона зросла майже до 6500 грн., це не надто покращує ситуацію – адже навіть 264 літри є найгіршим європейським показником. Навіть сусіди-білоруси спроможні придбати на свою зарплату вдвічі більше.

 

Не забувайте, що для забезпечення якісної експлуатації авто, його необхідно забезпечити не тільки гарним пальним, але і якісним страховим захистом. Замовляйте поліс страхування каско в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/kasko/, а також в мобільному додатку.

googlef3f44d3f0ec0258c.html