Хто зацікавлений в страхуванні життя?

Компанією PPF був проведений аналіз вірогідних клієнтів, що потребують страхування життя.

Молода сім'я

Після укладення шлюбу подружжя розділяє і фінансову відповідальність. Деякі подружні пари вважають, що до моменту появи дітей не потребують страхування життя. Але ж невідомо, що чекає нас завтра. Якщо один втратить здоров’я, чи зможе інший самостійно розплатитися з боргами для покриття витрат? Не у кожної молодої сім'ї є достатні фінансові накопичення, щоб скористатися ними в надзвичайній ситуації. Страхування життя позбавляє вас цих турбот, вирішуючи усі питання, що стосуються фінансів при втраті здоров'я.

Сім'ї з дітьми

Як правило, в сім'ї працюють чоловік і дружина. Це необхідний захід для забезпечення благополуччя близьких людей. Покладаючись у всьому один на одного, подружжя разом планує важливі життєві події - купівля житла, транспортного засобу. Але якщо хтось з них втратить здоров'я, чи зможе другий реалізувати усі намічені плани і зберегти колишнє благополуччя? Найвірогідніше немає. Страхування життя дозволяє зберегти фінансове благополуччя навіть в умовах життєвих перипетій.

Сім'ї с одним годувальником

На єдиного члена сім’ї покладається безліч зобов'язань і очікувань. Годувальник і вихователь в одній особі має бути упевненим в завтрашньому дні у разі виникнення проблем із станом здоров'я.

Домогосподарки

На домогосподарку покладається відповідальність за приготування їжі, підтримку чистоти у будинку, догляд за дітьми. У разі, якщо з домогосподаркою щось станеться, чоловік може не мати можливості сплачувати лікування дружини і водночас забезпечувати благополуччя сім'ї.

Сім'ї з дорослими дітьми

Після того, як діти виросли і твердо стоять на ногах, можна вирішити, що потреби в страхуванні життя немає. Це не зовсім вірне рішення. Адже немає упевненості в тому, що держава здатна забезпечити нормальний рівень життя людини після її виходу на пенсію. Немає упевненості в тому, що діти допоможуть в старості. Поліс дозволяє самостійно потурбуватися про благополучну старість.

Власники малого бізнесу

Страхування життя дозволяє захистити власну справу. Якщо один із затребуваних співробітників раптом захворіє, компанія може зазнати значних фінансових збитків. Не кожна організація забезпечить сім'ї такого співробітника фінансову підтримку. Страховий поліс надає можливість не переживати про фінансові кошти при настанні форс-мажорної ситуації.

googlef3f44d3f0ec0258c.html