Кількість ДТП на дорогах України в 1 кварталі збільшилася на 7%

Департамент інформаційної підтримки та координації Національної поліції України оприлюднив статистику дорожньо-транспортних пригод за 1 квартал 2017 року.

 

Усього за перші три місяці року на українських шляхах  сталося майже 38 тисяч дорожніх пригод, що на 7% більше, ніж торік. При цьому, зниження аварійності зафіксовано лише в 6 областях з 24.
Проте, позитивним моментом є той факт, що зменшилось число ДТП з постраждалими. Таких аварій в 1 кварталі зафіксовано близько 5 тисяч, що майже на 10% менше, ніж торік. Кількість загиблих на дорогах склала 555, а поранених – понад 6 тисяч; це, відповідно, на 20% і на 9% менше, ніж в 1 кв. 2016 р.


Найбільше аварій, що очікувано, скоїли кияни – понад 10 тисяч. Проте в основному збитки на столичних дорогах заподіюються транспортним засобам, і лише кожна двадцята аварія пов’язана із заподіянням шкоди здоров’ю громадян. Для порівняння – в середньому по Україні до травмувань учасників дорожнього руху призводить кожна восьма аварія.


На другому і третьому місці за кількістю аварій перебувають також густонаселені області – Харківська і Одеська – по 3 тисячі. Найменше ДТП – 189 – зафіксовано на Луганщині.


За кількістю загиблих на дорогах лідирує Львівщина, на другому місці – Одещина, а ось на третьому місці несподівано опинилася Київщина. Виявилося, що на території столичної області внаслідок ДТП загинуло вдвічі більше людей, ніж в самому Києві.


За кількістю травмованих осіб в лідерах опинилася Дніпровська область, проте Львівщина і Київ показали приблизно такий самий рівень дорожнього травматизму - 630 - 640 осіб.


Значно зросла кількість потерпілих внаслідок ДТП на Херсонщині, Одещині та Буковині, натомість на Житомирщині, Рівненщині та Волині кількість таких аварій істотно знизилася.


Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» пропонує укласти договір страхування за програмою «ЮНІСОН ОБЕРІГ», що передбачає надання і оплату медичних послуг в результаті ДТП по всій території України. При цьому, послуга надається незалежно від того, ким був учасник дорожньої пригоди – водієм, пасажиром чи пішоходом. Подробиці – на нашому сайті 

googlef3f44d3f0ec0258c.html