Нацкомфінпослуг рекомендує СК "Україна" розірвати договори страхування автомобілів патрульної поліції

Страхова компанія «Україна» за рекомендаціями Національної комісії з врегулювання ринку фінанових послуг має розірвати страхові угоди зі столичною поліцією. Виплати за оформленими для патрульних автомобілів полісами мають бути повернені платнику.

Що повідомляє комісія?

За результатами перевірки було встановлено наступне:

  1. Факт відсутності ліцензії СК «Україна». Організація уклала понад 265 угод за полісом ОСЦПВ з Міністерством внутрішніх справ 23 липня цього року, при тому, що на той момент у компанії була відсутня чинна відповідна ліцензія;
  2. Загальна сума платежів, отриманих страховою компанією, склала більше 273 тисяч гривень;
  3. Ліцензія СК «Україна» на ОСЦПВ була призупинена ще на початку квітня 2015 року, а в кінці цього ж місяця 2015 була повністю анульована.

Як повідомляє Нацкомфінпослуг, страхова компанія зобов’язана усунути порушення законодавства. Організація має право обирати механізм усунення порушень самостійно.

Нацкомфінпослуг підкреслює, що обов’язок виконання усіх зобов'язань за раніше укладеними договорами страхування цивільно-правової відповідальності з СК «Україна» не знімається.

Невелика довідка

За повідомленням українських сайтів новин, в червні СК «Україна» виграла тендер на страхування поліцейських автомобілів Києва за ОСЦПВ. Загальна кількість машин, застрахованих на 273 тисячі гривень – 300.

З 1 липня 2015 року страхова компанія «Україна» була виключена зі складу членів МТСБУ у зв’язку із заборгованістю з виплат до фондів організації. Після виключення СК «Україна» не має права оформлювати поліси ОСЦПВ.

googlef3f44d3f0ec0258c.html