Незабаром на зміну інспекціям пожежників може прийти страхування відповідальності за наслідки пожежі.

Службу пожежної охорони планують істотно реформувати, суттєво скоротивши інспекційно-контрольну функцію. Замість існуючої практики перевірок протипожежного стану, суб’єктам малого та середнього бізнесу буде запропоновано страхування відповідальності за наслідки пожежі.

В компетенції пожежників залишиться тільки контроль за суб’єктами підвищеної пожежної небезпеки (нафтосховища, АЕС, багатоповерхові комплекси).

Відповідно, контроль протипожежної безпеки та стану пожежної охорони на об’єкті буде покладено на представників страхових компаній. Страховики зможуть запропонувати субёэкту бызнеса комплекс протипожежних заходів, підняти страховий платіж або й зовсім відмовитися від страхування занадто ризикованих об’єктів.

Проте, добровільність зазначеного страхування насторожує учасників ринку – адже за таких умов можливий як демпінг, так і суто формальне страхування, що не забезпечуватиме реального страхового захисту, а слугуватиме лише «індульгенцією» від пожежних інспекторів.

Укласти договір відповідальності за наслідки пожежі ви можете вже зараз, зателефонувавши нам за номером (044) 3-624-624, або відправивши заявку за допомогою мобільного додатку UNISON страхування.

googlef3f44d3f0ec0258c.html