Оприлюднено статистику нещасних випадків на виробництві за 2016 рік.

У 2016 році зросли показники виробничого травматизму. Майже 4,5 тисячі працівників отримали травми під час виконання службових обов’язків, при цьому, кожний десятий випадок виявився смертельним. Порівняно з 2015 роком, кількість випадків виробничого травматизму зросла на 4%, а летальних випадків – на 7%.


Найбільша кількість травм на виробництві зафіксована в соціально-культурній сфері та торгівлі – 23% від їх загальної кількості (1017 випадків), а також вугільній промисловості – 20% (864 випадки). Ще 13% травм (578 випадків) припадає на агросектор. Тобто, ці три галузі сукупно дають понад половину усіх травматичних випадків, отриманих за минулий рік на українських підприємствах.


Натомість, найменш травматичними є котлонагляд та обслуговування підйомних споруд – лише 20 травм. Не набагато вищим є показник травматизму в легкій промисловості та нафтогазовидобувній галузі. Проте деякі з цих галузей вирізняє важкий характер отриманих травм. Зокрема, в сфері котлонагляду та обслуговування підйомних споруд з 20 травматичних випадків 6 (майже третина) мали смертельні наслідки. Не набагато відстає і нафтогазовидобування –з 23 зафіксованих травматичних випадків на виробництві 5 завершилося летально.


Водночас, в агросекторі зафіксований найбільший показник смертності внаслідок травм на виробництві. Через порушення техніки безпеки загинуло 83 працівники АПК. Дещо менше – 70 осіб – загинули у транспортній сфері. На третьому місці несподівано опинилася соціально-культурна сфера та торгівля – 56 осіб. На ці три галузі припадає понад половина загиблих на виробництві за весь 2016 рік. Усього в 2016 році на виробництві зафіксовано рівно 400 нещасних випадків зі смертельними наслідками. 


Жодна людина не загинула у легкій промисловості, мінімальна кількість летальних випадків зафіксована у сфері зв’язку, деревообробній та газовій галузях.


Зверніть увагу на програми страхування працівників від нещасного випадку. Нашими програмами можна передбачити страхування лише на час перебування на роботі (включаючи дорогу до робочого місця та додому), або на 24 години на добу. Подробиці – на нашому сайті http://unison-insurance.com.ua/korporativnim-klientam/strahuvannja-personalu/strahuvannja-vid-neshastnih-vipadkiv/.

 

googlef3f44d3f0ec0258c.html